Šéfkou Evropy 2 je Jitka Augustinová, střídá Petra Vladyku

augustinova_jitka

VÍTE TO PRVNÍ – Rádio Evropa 2 dnes oficiálně představila nástupkyni Petra Vladyku. Program a celou stanici od dnešního dne řídí Jitka Augustinová, ve společnosti Lagardere pracovala od roku 2005, podílela se na přípravě strategických analýz rozhlasového trhu právě pro Evropu 2, ale i Frekvenci 1 a Rádia Bonton. Poté pracovala po dohodě externě.

Jitka Augustinová se ujímá vedení E2

Z postu ředitele Evropy 2 včera odešel Petr Vladyka, nově bude řídit program TV Prima, ze stanice Evropa 2 odchází po sedmi letech. Místo ředitelky této stanice patří od 1. září Jitce Augustinové, RadioTV informovalo společnost Lagardere Active ČR. „Jitka Augustinová se již před lety stala součástí našeho rádia a nyní se k nám po čtyřech letech vrací, obohacená o důležité pracovní i životní zkušenosti. Věřím, že se s prostředím, které zná, rychle sžije a bude skvělou oporou svého týmu,“ říká k jejímu nástupu Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardère Active ČR, která rádio Evropa 2 zastřešuje.

K TÉMATU: Petr Vladyka končí jako ředitel E2, bude řídit program Primy

Svůj příchod bere Jitka Augustinová jako výzvu: „Evropa 2 je nejlepší rádio pro mladé a je synonymem zábavy i nad rámec vysílání. Budu usilovat o to, aby Evropa 2 dál pokračovala v cestě, kterou se ubírá – maximum nejlepší muziky, špičkoví DJs a neotřelá zábava, to je to, co naše posluchače baví.

AKTUÁLNĚ: Podzim zahájí Evropa 2 nejen novým zvukem a několika akcemi off-air

Jitka Augustinová (29) není ve společnosti nováčkem, pracovala tu od roku 2005. Náplní její předchozí práce bylo podílení se na přípravě strategických analýz rozhlasového trhu pro programy rádií Evropa 2, Frekvence 1, Bonton. Po odchodu na výzkumech spolupracovala externě. Za svého působení v jižních Čechách zastávala pozici tiskové mluvčí města Český Krumlov, posléze marketingové ředitelky Budějovického měšťanského pivovaru. Absolvovala Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně.

augustinova_jitka_velkeJitka Augustinová (29) bude novou ředitelkou Evropy 2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: