SeeJay Radio s novým pořadem o sexu, kterým chce bourat mýty

Internetové taneční SeeJay Radio, které vysílá i v digitálních sítích na základě celoplošné licence před dvěma týdny spustilo nový pořad s názvem Sex, drogy, dance. Ten si klade za cíl informovat a poukazovat na to, s čím se současná mladá generace potýká a stejně tak ukázat spojitost s hudbou a taneční scénou, která byla, je a bude vždy s různými drogami a sexem spjata.

seejay-radio-studio-nove-651
Pořad Sex, drogy, dance je moderní parafrází na notoricky známé Sex, drogy, rokenrol. Úlohy moderátorů se zhostila čtveřice David Kuchař, Patrik Pašek, Jana Popelková, která na celém projektu úzce spolupracuje s pedagogy z Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Záštitu nad celým projektem převzala značka Axe, která plánuje s týmem SeeJay Rádia jezdit po školách a šířit osvětu zábavnou formou přímo mezi mladými lidmi.

Každá z částí pořadu bude tematicky zaměřená, přičemž nebudou chybět další odborníci či zajímaví hosté z různých oblastí. Posluchači se tak mohou těšit na témata jako je bezpečný sex, závislosti (drogy, alkohol, počítačové hry, hazard aj.), internetová kriminalita či xenofobie. V rámci jednotlivých dílů se však nedozví jen to, proč jsou některé látky škodlivé, ale i to, jak se účinně chránit a kde najít odbornou pomoc.

Cílem Sex, drogy, dance není mladé vystrašit. Jde nám o to ukázat tuto problematiku z různých úhlů pohledu a hlavně odlehčenou formou. Důležité přitom je, abychom našim posluchačům, kteří s podobnými problémy bojují, také zvyšovali sebevědomí. V případě, že si budou sami sebe víc vážit, je menší pravděpodobnost, že se zapletou do problémů s drogami či alkoholem,“ uvedla iniciátorka celého projektu Alena Ratajová.

Pořad Sex, drogy, dance vysílá SeeJay Radio každé úterý od 22:00 do 24:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: