SeeJay Radio připravuje narozeninovou oslavu

seejay-radio-studio-tz2Internetové SeeJay Radio, které vysílá terestricky přes digitální sítě DAB, oslaví 3. října čtvrtý rok existence. Kromě moderátorů a DJs se představí i několik internetových hvězd. Vystoupí například rapper Metrix, ezoterik Vlasta Plamínek, DJ a moderátor Jiří Brejník nebo Milan Buričín, který se věnuje hře na cirkulárku.

Kromě zmíněných hostů se představí i domácí DJs SeeJay Radia a speciální host Martez Ortega. Na párty bude zároveň odhalená nová podoba SeeJay Radia, a to jak po vizuální, tak i zvukové stránce. „Od října pro naše posluchače chystáme kromě nového loga a webu i novou zvukovou grafiku. Ta bude postavena na základě současných trendů na poli tanečních rádií. Od příštího měsíce připravujeme také několik nových pořadů a změny v některých relacích. Myslím si, že se zase o krok přiblížíme naším fanouškům a budeme jim dělat radost. Určité se je na co těšit,“ uvedl programový ředitel SeeJay Radia Ondřej Látal.

Při bohatém programu narozenin budou pro hosty, ale také širokou veřejnost, připravené ochutnávky produktů od Bacardi a Finlandia, a chybět samozřejmě nebude ani tradiční tombola. Hlavní cenou budou luxusní hodinky od společnosti Storm v hodnotě 6000 Kč.

Party se uskuteční v COCO Café Disco Baru. Další informace v článku SeeJay Radio mění místo oslavy narozenin, fanoušky přivítá v COCO Café Disco Baru.

seejay-radio-studio-tz2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: