Satelitní freeSAT od UPC zařazuje audio kanály Music Choice

N8hled online aplikace Music Choice

Náhled online aplikace Music Choice

Jedním z pozitiv nabídky satelitní platformy freeSAT od UPC je zařazení hudebních kanálů Music Choice. Sice nejde o klasické rozhlasové vysílání, ale poslech těchto stanic je příjemnou alternativou k žánrovým rádiím na internetu.

Služba Music Choice poskytuje kabelovým a satelitním společnostem více než čtyři desítky žánrových stanic. Společnost UPC DTH provozující satelitní platformu freeSAT nabídne svým zákazníkům deset z nich. Nová služba bude dostupná pouze pro zákazníky s HD přijímačem. Nicméně, část hudebních fanoušků určitě novou službu využije.

Využitelná na místech s problematickým připojením k internetu

Music Choice byla populární zejména v letech, kdy ještě nebylo samozřejmé vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu. Poslech těchto satelitních rádií byl mnohdy jedinou možností, jak se dostat ke kontinuálním hudebním streamům bez mluveného slova a bez reklam. I dnes se tato služba může hodit zejména v odlehlejších místech, kde je problém s neomezeným přístupem k internetu, nebo kde jsou obyvatelé a návštěvníci závislí pouze od limitovaného mobilního připojení.

Stanice Music Choice dokážou do velké míry nahradit žánrová internetová rádia. Na druhou stranu je jejich úspěšnost u posluchačů prakticky neměřitelná, jelikož není možné zjistit, kdy je někdo fyzicky poslouchá. Jedinou zpětnou vazbou může být dotazníkový průzkum ze strany operátora.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .