RockZone je v chytrých mobilech iPhone a přístrojích s Androidem

rockzone_perex

Pražské rádio RockZone 105,9 uvedlo na trh zcela novou aplikaci pro iPhone a mobilní telefony s operačním systémem Android. Sesterské rádio nejposlouchanější tuzemské stanice – Rádia Impuls – představilo aplikaci minulý týden, grafický vizuál vychází ze stávající originální prezentace rádia RockZone 105,9. Autorem je hudební publicista Josef Vlček.

Vánoční dárek pro příznivce RockZone 105,9

Od poloviny prosince mají možnost posluchači rádia RockZone 105,9 stáhnout si aplikaci pro iPhone a pro mobilní přístroje s operačním systémem Android. Pražské rockové rádio představilo novou aplikaci jako dárek pro všechny své příznivce, autorem koncepce obou aplikací je Josef Vlček, známý hudební publicista. Grafický design aplikce RockZone 105,9 čerpá z originální, svérazné úpravy, kterou znají posluchači mimo jiné také z internetových stránek www.rockzone.cz.

SOUVISEJÍCÍ: Impuls má vlastní aplikaci pro iPhone a Android

Je to mimo jiné také dárek pro naše příznivce, kteří žijí mimo dosah pozemního pražského vysílání a nemohli se proto odtrhnout od svých oblíbených písniček u počítače v práci. Doufám, že řada z nich bude proto moci chodit domů dřív,“ přibližuje novinku Josef Vlček.

PSALI JSME: RRTV: RockZone smí upravit program

Aplikace rádia RockZone 105,9 umožňuje kromě poslechu hudby přístup k aktuálnímu zpravodajství a programu. Bezplatně ji zájemci mají možnost stáhnout přes AppStore a Android Market. „Naše řešení mobilní aplikace rádia RockZone 105,9 je jednoduché, přehledné a má mnoho funkcí. Vedle klasického přehrávače zde rockeři najdou také aktuální zpravodajství anebo oblíbenou Andělskou dvacítku,“ dodal šéf online oddělení Rádia Impuls Marek Suchý.

rockzone_aplikaceAplikace rádia RockZone pro iPhone, zdroj: RockZone 105,9

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .