RockRádia oslavila 4. narozeniny, vyhlásila výsledky „Přímé volby“ a má nové anonce

rock_perexAUDIO UVNITŘ – RockRádia mají za sebou úspěšný čtvrtý rok, jelikož se jim mimo jiné daří navyšovat stávající posluchačskou základnu. S posluchači oslavila narozeniny na několika speciálních koncertech. Na konci roku byla vyhlášena „Přímá volba“, ve virtuálním rockovém referendu volili posluchači rockové protějšky kandidátů na post prezidenta republiky. Současně nasadila RockRádia nové zvukové anonce.

Narozeninové koncerty beznadějně vyprodané

Ke čtvrtým narozeninám připravila RockRádia hned tři narozeninové koncerty, všechny byly poměrně záhy beznadějně vyprodané. První koncert se konal v Českých Budějovicích (22. prosince), před Vánocemi vystoupila českobudějovická skupina Menhir, Love Gangsters, ve kterých působí ranní moderátor RockRádia Marotha, a jako hřeb večera zahrál návštěvníkům koncertu Aleš Brichta se svým AB Bandem.

Narozeninový koncert se setkal s velkým zájmem našich posluchačů, kterých se na náměstí sešlo přes 2 tisíce a až do pozdních nočních hodin oslavovali RockRádiovej čtvrtej slušnej ro(c)k,“ uvedl pro RadioTV Petr Sznapka, programový ředitel RockRádií. Závěrečný koncert se uskutečnil v Písku 11. ledna v Divadle pod čarou (místní hudební klub). Podivil se Petr Sznapka nad tím, že i tento koncert byl vyprodán? „Není divu, protože se jednalo o hudebně bezkonkurenčně nejzajímavější event RockRádia, kde vystoupila skupina Matahari, elektropunkoví Love Gangsters a hvězda večera a legendární punková kapela v jednom – Visací Zámek. Všichni se skvěle bavili a to včetně moderátorů z RockRádia, kteří se postupně vystřídali na pódiu.“

rock_001

Přímou rockovou Volbu vyhrála Marta Jandová

Virtuální rockové referendum, které RockRádia realizovala pod názvem „Přímá rocková Volba“, bylo vyhlášeno na konci loňského roku. Rozhlasová síť RockRádií spustila projekt proto, že se kolem kandidátů na post prezidenta České republiky vedly bouřlivé diskuse. Oficiálním kandidátům na prezidenta přiřadil tým rádií rockové protějšky, posluchači tak mohli dávat hlas svému favoritovi prostřednictvím internetu.

Výsledky tohoto neobvyklého referenda jsme zveřejnili 11. ledna ve vysílání Rock Rádia. Vítězkou a Rockovou prezidentkou se překvapivě s poměrně velkým náskokem stala frontmanka skupiny Die Happy – Marta Jandová,“ říká Petr Sznapka. S odstupem 100 hlasů skončil na druhém místě Lou Fanánek Hagen. Z oficiálních kandidátů zvítězil Vladimír Franz před Karlem Schwarzenbergem. Nejméně hlasů získali Jana Bobošíková (9 hlasů) a Jiří Dientsbier (6 hlasů).

rock_002

Rockovej kalendář a nové anonce

Od pátku 18. ledna prodávají RockRádia „Slušnej Rockovej kalendář“. Jako modelky se v něm objevily vítězky soutěže o nejkrásnější rockerku „Kočka Rocku 2012“. Kalendář je na dva roky (2013, 2014), podle slov programového ředitele tak „vydrží dvakrát déle“.

Od ledna letošního roku mají RockRádia navíc nové, zpívané anonce. Jednu z nich, na sociální síť Facebook, si můžete poslechnout níže.

ANONCE FACEBOOK ZPEV 130103 by RadioTV.cz

rock_003

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: