Rock Rádio rozšiřuje pokrytí, spustilo vysílač v Jičíně

rockovyradioMAPKA POKRYTÍ UVNITŘ – Ke 150 tisícům posluchačů, kteří již „vědí, že rock je slušná muzika„, brzy přibudou noví. Rock Rádio spustilo v září nový vysílač v Jičíně, místní obyvatelé na frekvenci 107,7 naladí „slušnou rockovou muziku„. Rock Rádio tímto krokem výrazněji expanduje za hranice své původní domoviny. Výraznější komunikační kampaň proběhne příštím rokem.

„Slušnej rock“ je šířen v Jičíně

V září zprovoznilo Rock Rádio Gold nový kmitočet v Jiříně o nominálu 107,7 MHz. Stanoviště je v ulici U Stadionu (hotel Start 289+40m). RRTV kmitočet udělila letos na 11. zasedání, to proběhlo koncem června. Souhlas s rozšířením technického souboru parametrů byl provozovateli AKJO Media poskytnut, jelikož frekvence nebyla shledána jako dostatečně bonitní pro zahájení licenčního řízení. S výkonem 100 W byl vypočten zásah jičínského kmitočtu na 24 643 posluchače.

AKTUÁLNĚ: „Lepší je bejt RockRadioaktivní“, zářijová kampaň Rock Radií zahájena

„Jednak se nám tím uzavírá skoro východočeská trilogie (Dvůr Králové, Trutnov, Jičín) a jednak se tím pro Rock Rádio disponující „Slušným Rockem“ otevírá nová kapitola výraznějšího působení daleko mimo naše domovské regiony,“ uvedl u příležitosti spuštění nového kmitočtu pro RadioTV ředitel programu Petr Sznapka. Ačkoli program zatím není odpojován, v budoucnu by k tomu mělo dojít. Letos kampaň na podporu v regionu Rock Rádio neplánuje: „Jakékoli výraznější komunikační kampaně v těchto regionech plánujeme v příštím roce, až se značka alespoň trochu zabydlí na místním trhu,“ dodává ředitel Sznapka.

K TÉMATU: „Slušnej rock“ odpojuje na Moravě svůj program

Připomeňme, že hranice své domoviny opustilo Rock Rádio již v březnu letošního roku. „Slušnej rock“ se usídlil ve Znojmě na kmitočtu 104,9 FM. Vysílání v tomto regionu je lokalizované.

mp_rockradio11Aktuální mapa pokrytí Rock Radia (červen 2011), zdroj: DXRadio.cz/JIDXC. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .