Rock Radia slaví třetí „slušnej rock“, v hledáčku jsou „Hospody Ro(c)ku“

rockovynarozeniny

V Plzni, v klubu Alfa na Americké třídě, proběhnou v pátek 11. listopadu oslavy narozenin RockRádií. Už třetí „slušnej rock“ rozhlasová síť oslaví s oblíbenými rockovými kapely, mimo jiné vystoupí například Imodium. Příchozí spatří opět i jednoho speciálního hosta. Druhým týdnem probíhá akce, v níž Rock Radia s posluchači hledají nejlepší hospodu regionu, do níž nakonec zavítají.

Třetí slušnej rock opět v Plzni

V pátek 11. listopadu slaví RockRádia třetí narozeniny. Ani letos se oslava nebude konat jinde než v plzeňském klubu Alfa na Americké třídě. Můžete být u toho, za symbolické vstupné 50 Kč uvidíte od 19.00 vystupovat kapely Imodium, Alkehol, Arakain a Harlej. Popřát přijde RockRádiu i rocková hvězda Marek Janda. Kapacita je omezená, lístky můžete zakoupit v předprodeji přímo v klubu Alfa.

DOPORUČUJEME: Rock Rádio rozšiřuje pokrytí, spustilo vysílač v Jičíně

Jelikož se v tento den koná fotbalové utkání české fotbalové reprezentace, myslí RockRádia i na fanoušky tohoto sportu. Celý zápas bude přímo v klubu Alfa při oslavě třetích narozenin promítán na velkoplošném plátně. RockRádio nadále používá claim: „Rock je slušná muzika!

narozeniny_banner

Hledá se hospoda ro(c)ku

Patrně si ještě vzpomínáte na to, jak letos na jaře hledala RockRádiaHospody Ro(c)ku„. Jelikož měla akce úspěch, rozhodla se rodina rockových rádií, že bude v pátrání pokračovat i na podzim. Od pondělí 17. října začalo další kolo této akce. Tento týden probíhá hledání na Písecku. „O tom kam se náš RockRádiový team s naší Rockovou Pohotovostí v čele s našima Rockovejma Kočkama vypraví rozhodujete i tentokrát vy a to přímo tady na webovkách RockRádia,“ uvádí stanice.

AKTUÁLNĚ: „Lepší je bejt RockRadioaktivní”, zářijová kampaň Rock Radií zahájena

Seznam hospod najdete na www.rockovyradio.cz, hlasovat můžete každý týden až do pátečního poledne. Ta hospoda, která získá v hlasování největší počet kliknutí, zažije „RockRádiovej večer plnej rockový muziky“ a také piva z Protivína pro všechny zcela zdarma.

mp_rockradio11

Aktuální mapa pokrytí Rock Radia (červen 2011), zdroj: DXRadio.cz/JIDXC. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: