Rock Radia budou slavit třetí narozeniny, po plzeňském koncertu se chystá českobudějovický

rockradiologoperexTřetí narozeniny oslaví Rock Rádia v pátek 1. prosince. Podle slov programového ředitele Petra Sznapky se jednalo o velmi úspěšné tři roky. A nejen proto se rozhodla rádia, že událost důstojně oslaví. První z narozeninových koncertů již proběhl 11. listopadu v Plzni, na první dny příštího roku však budou narozeninové akce pokračovat. Podívejte se, jak koncert proběhl a co se chystá.

Třetí ro(c)k se bude slavit v Budějovicích

Stejně jako v loňském roce přichystala Rock Rádia pro své posluchače narozeninové koncerty jako poděkování: „Přesně 1. prosince 2011 oslaví Rock Rádia třetí narozeniny a jelikož se jedná o opravdu velmi úspěšné 3 roky na českém rozhlasovém trhu, rozhodli jsme se tuto událost důstojně oslavit,“ přibližuje Petr Sznapka, programový ředitel Rock Rádií, důvody oslav.

SOUVISEJÍCÍ: Rock Radia slaví třetí “slušnej rock”, v hledáčku jsou “Hospody Ro(c)ku”

radiotv_face_n05

První narozeninový koncert proběhnul 11. listopadu v plzeňském klubu Alfa. Za doprovodu kapel Arakain, Harlej, Alkehol a Imodium se představili všichni moderátoři Rock Rádií.“Beznadějně vyprodaný sál na Americké třídě v Plzni a spokojenost všech návštěvníků nás velice potěšila, a proto jsme se rozhodli podobným způsobem oslavit 3. slušnej ro(c)k RockRádia také s jihočeským publikem,“ říká pro RadioTV.cz Petr Sznapka.

DOPORUČUJEME: Rock Rádio rozšiřuje pokrytí, spustilo vysílač v Jičíně

První dny roku 2012 tedy s sebou přinesou oslavy v podobě koncertu v Českých Budějovicích. „Jsme hrdí na naše výsledky, pozice RockRádií v regionech je velmi dobrá což ostatně potvrzují i aktuální údaje poslechovosti RadioProjekt stejně jako velmi silná posluchačská základna a internetová komunita na webu a sociální síti Facebook, jež patří mezi rockovými stanicemi v České republice k jedné k nejsilnějších,“ doplňuje programový ředitel sítě Rock Rádií.

rockradio_koncert_plzen_111111Podívejte se, jak se slavily třetí narozeniny v Plzni: Zdroj: Rock Rádia.

„Slušnej rock” od podzimu i v Jičíně

V září zprovoznilo Rock Rádio Gold nový kmitočet v Jiříně o nominálu 107,7 MHz. Stanoviště je v ulici U Stadionu (hotel Start 289+40m). RRTV kmitočet udělila letos na 11. zasedání, to proběhlo koncem června. „Jednak se nám tím uzavírá skoro východočeská trilogie (Dvůr Králové, Trutnov, Jičín) a jednak se tím pro Rock Rádio disponující „Slušným Rockem” otevírá nová kapitola výraznějšího působení daleko mimo naše domovské regiony,” uvedl u příležitosti spuštění nového kmitočtu pro RadioTV ředitel programu Petr Sznapka. Ačkoli program zatím není odpojován, v budoucnu by k tomu mělo dojít.

mp_rockradio11

Aktuální mapa pokrytí Rock Radia (červen 2011), zdroj: DXRadio.cz/JIDXC. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: