Robinsoni z velkoměsta jedou do Albánie, posluchači naladí info z cest

country_logofrekvenceperexAUDIO UVNITŘ – Dva kluci z města se octnou na třicet dnů bez jídla, pití a hlavně bez peněz v pustině. S sebou si mohou vzít pouze třináct předmětů, které jim posluchači Country Radia vybrali na internetu. Jejich putování budou nyní moci sledovat posluchači prostřednictvím vysílání. Stále probíhá prázdninová zkouška z country a letní fotosoutěž ke 20. narozeninám.

Robinsoni z velkoměsta celý srpen

Cílem akce Robinsoni z velkoměsta je mimo jiné snaha dokázat, že i dva kluci z velkoměsta dokážou v krizové situaci dbát na duševní a tělesnou hygienu, přičemž stále žijí kulturně. V pravidelných telefonátech budou posluchači Country Radia informovat o tom, jak si například vyrábí přístroje pro lov, práci, postaví si obydlí, vor. Podle stanice se pokusí vytvořit umělecký předmět či postavit indiánskou saunu. Na cestu si přibalí fotoaparát a videokameru.

PSALI JSME: Robinsoni z velkoměsta od zítra na Country Radiu

Posluchači mohou do minulého týdne hlasovat o dvanácti předmětech, které si s sebou Adam Trnka (vystudovaný učitel, nyní pracuje na stavbě) a Honza Olt (studuje propagační výtvarnictví, přivydělává si jako horolezecký instruktor) vezmou. Nakonec si zabalí nůž, batoh, spacáky, sekyru, nádobu na vodu, křesadlo, celtu, kotlík, pytlačku, lano a provaz. Hlasovalo se též o jedné zbytečnosti, z nabídky dopravní kužel, květina v květináči či sáně nakonec na měsíční cestu vybrali lidé „půllitr Country Radia“.

country_robinsoniAdam Trnka a Honza Olt budou 30 dní bojovat o přežití v Albánii. Zdroj: Archiv Country Radia

Fotosoutěž k 20. narozeninám Country Radia

Do 28. srpna posílají posluchači Country Radia fotografie, které tematicky ladí ke dvacátým narozeninám této stanice. Autor vítězné fotografie získá digitální zrcadlovku Nikon D3100 od Centra FotoŠkoda. Jména autorů oznámí stanice ve vysílání 1. září. Nejlepší fotografie budou vystaveny v Minigalerii Centra FotoŠkoda v druhé polovině října.

POSLECHNĚTE SI: LETNÍ GRAFIKA COUNTRY RADIA

Prázdninové vysílání Country Radia doplňuje letní zvuková grafika, které logicky dominují nejen motivy vody.

Country Rádio zkouší ze znalosti hudby

Do konce července zkouší Country Radio ze znalosti hudby. „Prázdniny neprázdniny, do konce července budeme zkoušet. Znáte písničky Country Rádia? Vnímáte jejich texty? Jaká je úroveň vašich znalostí o předních interpretech? Předveďte se v prázdninové Zkoušce z country! Projděte přijímací zkouškou, složte bakalářskou a rozhodněte se, zda zvládnete i mistrovskou zkoušku. Máme pro vás pěkné ceny a pro mistry v oboru certifikát Country rádia. Ukažte co ve vás je. Zkouška z country je tu pro vás každý všední den. Pouze na Country Rádiu,“ píše se na webu Country Radia.

PŘEČTĚTE SI: Povánoční dárek všem posluchačům je tady – Country Radio vysílá volně na satelitu

country_satelit

Nalaďte si Country Radio i na satelitu. Od 4. ledna 2011 vysílání stanice volně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .