Reportér očí Stanislav Motl přechází na ČRo 2

motl_maleTvůrčí tým druhého programu Českého rozhlasu doplní Stanislav Motl z pořadu Na vlastní oči. Známý televizní publicista zde dostane prostor každou sobotu. Televize Nova totiž investigativní pořad Na vlastní oči definitivně zrušila.

Leden přinesl na rozhlasové vlny ČRo 2 – Praha mnohé novinky. Jednou z nejlákavějších je cyklus s názvem Stopy, fakta, tajemství. Vysílat jej bude Praha vždy v sobotu v 12.15. Stanislav Motl, autor celého projektu, bude pátrat po souvislostech neznámých i známých skutečností, zabývat se bude také lidskými osudy a příběhy nebo velice překvapivými jevy. Není jediný z týmu reportérů pořadu Na vlastní oči, který odešel do jiného média. Například Josef Klíma předčítal na Classic FM své televizní paměti.motl_velke

REDAKČNÍ KOMENTÁŘ: Tak nám zrušili “Na vlastní oči”, paní Müllerová

Vraťme se zpět ke Stanislavu Motlovi, o čem bude celý cyklus pojednávat? Na co se vlastně posluchači mají těšit? „Jde například o pátrání po lidech, kteří dlouhá léta pomáhali unikat nejhledanějšímu nacistickému zločinci a architektovi holocaustu Adolfu Eichmannovi, mohou také pátrat po původu posednosti některých nacistických pohlavárů po takzvaně okultních a tajných naukách, včetně astrologie a magie, mohou  se vydat po stopách  životního tajemství  herce Karla Hőgera, či objevovat  tajemství  dávných a často  nevyřešených  kriminálních činů,“  řekla serveru RadioTV k celému projektu PhDr. Bronislava Janečková, šéfredaktorka ČRo 2 Praha.

V případě, že posluchači tento cyklus zmeškají, budou to moc napravit v úterý v 17.30, kdy jej Český rozhlas zreprízuje. Více informací o novinkách v Českém rozhlasu Vám nabídneme v následujících dnech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .