Regina se představila v novém zvukovém kabátě a upraveným programem

regina_velkelogo

AUDIO UVNITŘ – Posluchači Českého rozhlasu Regina od dnešního dne naladí vysílání této stanice ze zcela novým zvukovým kabátem. Úpravou prochází také programové schéma, některé stávající pořady získají novou podobu. Novinky představí ČRo Regina o víkendu. Poslechněte si nový zvuk a podívejte se na nové schéma.

Nové pořady na ČRo Regina

Všednodenní proud „Dopoledne s Reginou“ od 10.00 do 12.00 čeká na posluchače life-stylová hodina. Náplní bude sport, tanec, oblékání, líčení, cestování, vaření a jiné záležitosti. Moderátoři zároveň budou mít vždy po 11.30 ve studiu hosty.

PSALI JSME: Karlínská budova ČRo slaví sté výročí

Jak nám prozradil Karel Zajíc, šéfredaktor ČRo Regina, promění se taktéž „Večer s Reginou„, po 20. hodině si moderátoři budou se svými hosty povídat o relaxačních tématech, vyhýbat se nebudou ani zajímavostem ze života Prahy. Promluvit mají vždy takoví lídé, kteří mají co zajímavého říct.

Dominantou vysílání nadále zůstává Bezstarostná jízda, speciální program doplní dopravní hlášení, které se do vysílání dostane minimálně třikrát v hodině.

Cesty mezi kontinenty a dobré zprávy

Nově zve ČRo Regina na sobotní cestovatelský magazín „Mezi kontinenty“ a to každou sobotu v 11.00. Jak prozradilo regionální studio Českého rozhlasu, „v tomto pořadu odhalíme známé i neznámé destinace a zkušení cestovatelé poukáží na mnohé zajímavosti, které běžný turista snadno přehlédne„.

Dobré zprávy“ je nový hodinový magazín, který ČRo Regina vysílá každou neděli po 11. hodině, náplní je „vše pozitivní, co přinesl týden„. Pořad DEMO se přesouvá na 12.00 a dochází tak ke zrušení nedělních „Písniček a gratulací“, posluchači ale o ně zcela nepřijdou, své místo mají nadále v sobotu v poledne. Z programu odpadávají pořady Tandem Jana Rosáka a Česko – země neznámá.

regina_program_zariNové programové schéma ČRo Regina, pro zvětšení klikněte myší.

Zvukovou grafiku získá celá Regina

V pondělí 5. září představí ČRo Regina zbrusu novou zvukovou grafiku, autorem je David Freedom, mastering hudby dělalo Studio Fontana a výsledný mix studio AudioTech. Nový zvuk si můžete poslechnout i přímo na webu RadioTV v odkazu níže.

POSLECHNĚTE SI: NOVÝ ZVUK ČRO REGINA

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .