Rammstein živě, Lady Gaga mixuje a spousta hudebních cen

045_vikendtipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Týden uběhnul jako voda a jsou tu tradiční víkendové tipy. Rádia se již tradičně o víkendu zaměří na hudbu, kromě tradičních soutěží o hudební nosiče či volné vstupenky na vás čeká mnoho hudebních počinů. O muzice se bude také mluvit, představí se totiž hudební žánr funk rock. Co přinese kombinace J.A.R. a Kabátů?

Víkendové speciály a soutěže o věcné ceny

Poměrně obsáhlé tipy začíná dle abecedy Radiem Beat, to se tentokráte zaměří na muziku k filmům, čili soundtracky. Rádio Blaník hostí o víkendu Mira Žbirku a rozdává jeho nové CD. Víkend s bratry Nedvědovými zažijete díky Country Radiu. To Rádio Černá Hora pokračuje s hudebními listopadovými víkendy, o 45. sobotě a neděli roku 2011 rozdává hudební novinku Coldplay.

RadioProjekt II.+III.Q’11: V absolutních číslech nejvíce posilují Beat a Frekvence 1

Víkend s Milošem Dodo Doležalem (sobota) a No Name (neděle) pořádá Rádio Egrensis, po oba dny se rozdávají alba těchto interpretů. Rádio Haná uspořádá víkend s Petrem Kolářem, jeho největší hity doplní soutěže o vstupenky a CD. Rádio Hey! věnuje při příležitosti předposledního závodů Formule 1 hodinky za 15 tisíc korun.

PSALI JSME: Od tohoto týdne se hraje o “Fajn maturák” s moderací DJs Fajn radia

Kiss 98 vsází tento víkend na dvojice, slavné hity a mnohem více. Kiss Morava daruje lístky na koncert Erasure, jakmile zazní hit I Love To Hate You, volejte studio a získejte lístky na pražský koncert. Kiss Proton potěší fotbalové fanoušky, konkrétně ty, kteří mají v oblibě FC Viktorii Plzeň, o víkendu rozdává balíčky z nového „fanshopu“. Rádio Krokodýl rozdává nové album Petra Koláře, po oba víkendové dny.

PDF DOKUMENT: VÍKENDOVÉ TIPY.45

043_banner

Hudba živá, nahraná, klasická, rocková,…

Rádio Bonton odehraje v neděli záznam živého vystoupení zpěváka Lennyho Kravitze. ČRo 1 – Radiožurnál přinese vzpomínku přátel na Petra Nováka z roku 1997. Classic FM nabídne rozmanitou škálu klasiků – Strauss: Jocus polka, Beethoven: Symfonie č. 9 d moll, Strauss: Koncert pro vl a orch d moll.

NÁŠ TIP: Na Google+ si mohou firmy a organizace založit stránky, má ji i RadioTV.cz

Rádio Čas Rock odehraje Gamma Ray – Heading For Tomorrow. Gama Radio v neděli hraje první část Queen – Live At Wembley ’86 (1992), hostí i velmi zajímavé hudební interprety, více informací najdete v PDF příloze. Rock Rádia v „Rockovým referendu“ uvedou Scorpions – Sting In The Tail (2010). Pro fanoušky skupiny Rammstein pak od 22.00 nasazuje mimořádně záznam živého vystoupení skupiny Rammstein.

STALO SE: Šéfredaktor Dvojky ČRo reaguje na ohlasy posluchačů k rannímu vysílání

Hudební lahůdky slibují i Kiss Rádia, konkrétně Kiss Delta v sobotu uvede „něco, co vám ještě nikdo na českých rádiích nepustil“, v 18.00 Lady Gaga a o hodinu později i Scooter servírují své vlastní hudební mixy. Kiss Jižní Čechy pořádají MEGA KISS PÁRTY LIVE v Českých Budějovicích, akci živě přenáší přímo ve vysílání.

radiotv_googleplus_03

Další tipy na to, co o víkendu naladit

Hitrádio FM Plus v nedělním Čaji o páté s Karlem Rychlým uvede rozhovor s frontmankou funk rockové formace Rubiano – Terezou Hrubanovou. Gama Rádio hostí v sobotu Judas Priest Revival (Praha) a Rattle Bucket (Brno) + Hentai Corporation (Praha).

NENECHTE SI UJÍT: Litoměřice bohatší o dvě rádiové stanice – nově tu hrají Beat a Kiss 98

Premiérově se můžete na ČRo 3 – Vltava těšit na hru Arabská noc od Rolanda Schimmelpfenniga. Další premiéru nasazuje Dvojka ČRo, rozhlasovou dramatizaci povídky Ludvíka Součka – Andělské poslání – uvede Josefa Somra či Miroslava Táborského. V neposlední řadě zveme na vysílání ČRo Olomouc, Milan Šotek a jeho Borůvčí se usídlí v nedělním cyklu Počtečníčko.

radiotv_face_n05

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .