Rádio Zlín oživuje vysílání, Hvězdnou dvacítku doplňují rozhovory

zlin_logo

Rok 2012 pro Rádio Zlín znamená několik novinek v programu. Ty zařazuje stanice u příležitosti 20 let od svého startu. První novinkou je hudební pořad „Hvězdná dvacítka„, jehož náplň vytváří samotní posluchači zasláním svých hudebních tipů. Do vysílání začleňuje Rádio Zlín i další novinku, jedná se o talk-show „O kom se mluví„. Oba pořady vám dnes stručně představíme.

Hvězdná dvacítka, tak zní název nového hudebního speciálu Rádia Zlín. Obsahem je vždy dvacet hitů, které jsou tematicky laděné k určité oblasti. Každý měsíc se vysílá jeden díl. Na konci února debutoval formát s tématem „Ceny Grammy“. Průvodkyně pořadem Wendy Březinová nechala o tématu druhého vydání hlasovat, v poměru 60%: 40% zvítězily hity s oceněním Anděl. „Hvězdná dvacítka“ vám připomene během roku taktéž slavné hity z filmů, nabídne nejlepší duety, nejprodávanější singly nebo nejvíce oceňované skladby.

Své tipy a komentáře posílají posluchači na studio@radiozlin.cz s předmětem „Hvězdná dvacítka„. Každý měsíc vybere Rádio Zlín dva šťastlivce, kteří získají dárek. Premiéru naladíte koncem měsíce, reprízy „Andělské Hvězdné dvacítky“ uslyšíte postupně v neděli 1. dubna od 14.00, v pátek 6. dubna od 21.00 a v sobotu 14. dubna od 14.00.

Druhou novinkou v programovém schématu Rádia Zlín je diskuzní pořad „O kom se mluví„. Nová talk-show se vysílá každý pátek po 13. hodině. „Politici, sportovci, umělci, podnikatelé, blázni. Milovaní i obávaní. Bohatí i chudí. Smíškové i mračouni. Nesourodá směsice lidí, kteří mají jen jedno společné: právě se o nich mluví! Právě se o nich mluví tady, v tomto městě, v tomto kraji,“ přibližuje Rádio Zlín novinku. Moderátor Marek Pášma dává prostor i posluchačským dotazům, zasílat je mohuo na adresu okomsemluvi@radiozlin.cz. Archiv najdete na webových stránkách Rádia Zlín.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: