Radio Wave odvysílalo exkluzivně přímý přenos koncertu Coldplay

Britská kapela Coldplay vystoupila v německém Baden-Badenu v rámci jednoho z prvních koncertů z turné k chystanému albu Ghost Stories. Radio Wave Českého rozhlasu přineslo přehlídku z tohoto alba s téměř měsíčním předstihem.

coldplay-651

Z obou zatím vydaných singlů Midnight a Magic je znát, že na nové desce Coldplay pod vedením Chrise Martina výrazně udrželi na uzdě svoji tradiční pompu a vrhli se vstříc ořezanějšímu, komornějšímu zvuku. Obal chystaného alba pro Coldplay navrhla v České republice narozená výtvarnice Mila Fürstová. Nová deska má oficiálně vyjít až 19. května a díky exkluzivnímu živému přenosu Radia Wave mají posluchači možnost poslechnout si aktuální zvuk Coldplay s téměř měsíčním předstihem.

Koncert bude odvysílán v sobotu 26. dubna od 17:00 v programu Českého rozhlasu Radia Wave. Tato stanice vysílá výhradně v digitálních sítích, můžete ji poslouchat přes televizi na svém set top boxu v multiplexu 1 České televize a Českého rozhlasu, dále pomocí DAB přijímačů, v mobilní aplikaci iRadio a dalších platformách, internet nevyjímaje na www.wave.cz.

Přímý přenos vystoupení Coldplay poskytl Eurosonic pro potřeby Evropské vysílací unie. Tato unie sdružuje média veřejné služby a jejím členem za Českou republiku je i Český rozhlas.

Videoklip k singlu Magic

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: