Rádio Wave představuje programové změny a zavádí moderátorské dvojice

radio-wave-ivana-jonas-651

Programové schéma alternativního Radia Wave má být od ledna přehlednější a obsahově nabitější. Změny se týkají prodloužení denního proudu „On Air“, a zavedení moderátorských dvojic v ranním bloku. Dochází k prohození některých pořadů.

Druhého ledna 2014 dojde ve vysílání stanic Českého rozhlasu k programovým změnám. Hlavním smyslem změn je dlouhodobá snaha Českého rozhlasu o jasnou profilaci jednotlivých programových okruhů a jejich vzájemnou komplementaritu. Programové změny se týkají také digitální stanice Radia Wave.

V živějším ranním „On Air“ se každý všední den od 7.00 do 11.00 budou objevovat dvojice moderátorů: Ivana Veselková s Jonášem Zbořilem a Tereza Havlinková s Jakubem Krásným. V podvečer od 19 hodin nastupují magazíny, věnující se trendům v architektuře a designu, módě, literatuře a filmu. Nejen kvůli přehlednosti, ale i kontextu hudebních žánrů a témat jsou ve večerním programu od 20 hodin vytvořeny nové programové řady Echo a Scéna. Pod jejich hlavičkami naleznete své oblíbené osobnosti i hudební selekce. Některé pořady jsou nahrazeny nebo přesunuty v koncentrovanější podobě do denního proudu „On Air“.

Jsem přesvědčený, že Wave pro vás bude v roce 2014 ještě lepším východiskem při obecné nouzi vysílání s podnětným obsahem. Rádiem, které opravdu, a ne jen naoko, klade důraz na novou a progresivní hudbu v kontextu s tím nejlepším z minulosti a vyargumentované názory na kulturní i společenská témata,“ uvádí ke změnám na stanici šéfredaktor Tomáš Turek.

Na snímku Ivana Veselková a Jonáš Zbořil, foto: Český rozhlas

Programová struktura Radia Wave v roce 2014

radio-wave-2014-po-pa-651

radio-wave-2014-so-ne

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .