Radio Wave představí své živé vysílání na festivalu v Curychu

cro-wave-nove-167Vysílání Českého rozhlasu Rádia Wave míří do Švýcarska na Mezinárodní festival rádií. Aleš Stuchlý a Jiří Špičák představí hity budoucnosti ve speciálním vysílání z Curychu už tuto sobotu 7. září. Program rádia Wave se tak dostane k významnému publiku v rámci největšího on-air festivalu na světě.

Mezinárodní festival rádií ve švýcarském Curychu nemá ambici jen propojovat mezi sebou nadšence pro rádio a nové hudební trendy, ale nabízí i inspiraci v nových formátech audio pořadů a vývoj rádia jako dynamického a moderního média. Festival nabízí jak přehlídku stanic samotných, tak i výběr z těch nejlepších rozhlasových show z celého světa a vybraným zástupcům poskytne čas ve vysílání na sestavení vlastní show včetně playlistu. Pořadatelé letošního festivalu zakomponovali do pestrého programu jak přední komerční stanice, tak i výběr toho nejlepšího pro mladé z veřejnoprávní produkce.

Kromě britských stanic BBC Radio 1 a BBC 6 Music organizátoři oslovili Radio Wave, které získalo jedinečnou příležitost prezentovat své vysílání ve dvouhodinové živé show, vysílané pro publikum z celého světa. V minulosti se v programu z evropských veřejnoprávních stanic pro mladé prezentovaly velice úspěšné a světoznámé stanice Le Mouv / Radio France a FM4/ORF, Český rozhlas Radio Wave je spolu s BBC hlavním zástupcem veřejnoprávního vysílání pro mladé v letošním programu.

Radio Wave se v programu International Radio Festivalu představí v sobotu 7. září od 12:00 do 14:00. Bude zde vysílat pořad Factory živě z International Radio Festivalu a poslech bude možný i na webu Radia Wave. Hity budoucnosti a to nejlepší z nezávislé hudební scény ze švýcarského Curychu představí hudební dramaturg Radia Wave Aleš Stuchlý spolu s Jiřím Špičákem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .