Radio Wave dnes pořádá party, slaví své 11. narozeniny

Veřejnoprávní Radio Wave vstupuje do druhé dekády své existence. Hvězdou dnešní narozeninové party v MeetFactory bude britský producent Danny L Harle. Vedle něj vystoupí taky veterán taneční scény DJ Zinc s velkolepým b-day setem.

Prosklené studio Radia Wave. Foto pro Česky rozhlas - Khalil Baalbaki

Prosklené studio Radia Wave. Foto pro Česky rozhlas – Khalil Baalbaki

Přesně před jedenácti lety se v éteru poprvé přihlásilo veřejnoprávní rádio pro mladé Wave. Původně čtvrtý okruh Českého rozhlasu cílí dodnes primárně na mladou generaci. Při příležitosti dnešních narozenin pořádá promotým Rádia Wave narozeninovou party v pražské MeetFactory, kde se objeví několik jmen reprezentujících alternativní hudební scénu.

Jedním z vystupujících je britský producent a muzikant Danny L Harle, jehož tracky patří v playlistu Radia Wave k nejhranějším. Šestadvacetiletý fanoušek devadesátkových tanečních hitovek ve své hudbě kombinuje prvky z minulosti s něčím bytostně moderním. Harleho zvuk se formoval na SoundCloudu pod hlavičkou účtu kolektivu PC Music.

DJ Zinc, který k narozeninám Radia Wave připravil speciální set, do hitparád nikdy nemířil. Tento pamětník raných britských raveů měl první hit v roce 1995 a je stále funkčním veteránem.

Radio Wave avizuje i další jména. Celá akce se uskuteční v MeetFactory od 20:30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .