Rádio Kroměříž slaví první výročí a rozdává posluchačům vánoční ceny

radio-kromeriz-1-rok-651

Rádio Kroměříž zahájilo vánoční hru. Slaví tak blížící se Vánoce a zároveň i první výročí svého vysílání. Mezi desítkami dárků jsou například poukazy na léčebné a kosmetické procedury, řada praktických dárků do domácnosti nebo wellness pobyt pro dvě osoby.

Radio Kroměříž, které si za rok svého působení vybudovalo velkou posluchačskou základnu, zahájilo svou vánoční hru 1. prosince. Vánoční hry se může zúčastnit každý, kdo se zaregistruje prostřednictvím e-mailu. Soutěž potrvá do 22. prosince. Následující den budou mít všichni, kteří se do soutěže zaregistrují, stejnou šanci na získání bonusového dárku v podobě zlatého prstenu s diamantem.

Rádio Kroměříž zahájilo vysílání ve znamení dvanáctek, ve středu 12. 12. 2012 ve 12 hodin a 12 minut. Křtu ambiciózního projektu se zúčastnily známé regionální osobnosti, například finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar zpěvačka Alžběta Kolečkářová, kroměřížská rodačka a propagátorka fitness Hanka Kynychová či finalisté soutěže Česko Slovensko má talent, holešovská skupina Segment.

Našemu regionu se ostatní rozhlasové stanice věnují jen okrajově, my našim posluchačům nabízíme, troufám si říct, kompletní informace jak z hlediska zpravodajského, tak kulturně společenského,“ říká vedoucí programu Miroslav Karásek. „Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, kulturními institucemi, sportovními kluby, s policií, hasiči i záchrannou službou, a velmi operativně a rychle informujeme o aktuálním dění na Kroměřížsku nejen ve vysílání, ale i prostřednictvím sociálních sítí,“ dodává Karásek.

Vysílání Radia Kroměříž si mohou posluchači pustit na internetových stránkách www.RadioKromeriz.cz. „Snahou samozřejmě je vysílat také terestricky. Je to však technicky a procedurálně náročné. Děláme vše pro to, abychom co nejdříve umožnili poslech i těm, kteří nás z jakéhokoliv důvodu nemohou poslouchat doma nebo v zaměstnání po internetu,“ uzavírá s nadějí Karásek.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .