Rádio Kroměříž rozšiřuje program, přidává nové rubriky

radio-kromeriz-167Internetové regionální Rádio Kroměříž nasadilo od 1. června do vysílání nové rubriky. Filmový svět, Showbusiness a Svět techniky jsou nové programové prvky. Poměrně výrazné zaměření dostane i rubrika Životní styl. Většina stávajících programových prvků dostala nový zvukový obal. V přípravě jsou i letní rubriky, které budou spuštěny o prázdninách.

Máme nový hudební obal do rubrik, které jsou už ve vysílání. Do programu jsme zařadili Životní styl, který se zabývá módou, zdravím, bydlením a cestováním, Filmový svět, kde se dozvíte vše o filmových a seriálových novinkách, Showbusiness s čerstvými informacemi ze světa slavných osobností a Svět techniky, který informuje o novinkách z oblasti auto-moto, počítačů, mobilů a internetu,“ uvedl Miroslav Karásek, vedoucí programu.

Také jsme se spojili s kroměřížským městským útulkem pro psy a prostřednictvím našeho vysílání a internetových stránek pomáháme najít opuštěným psům nový domov. Nově také spolupracujeme s Úřadem práce v Kroměříži a zveřejňujeme zajímavé pracovní nabídky,“ dodal Karásek.

radio-kromeriz-1-675Studio Rádia Kroměříž, ilustrační foto

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .