Rádio Jihlava zvolilo svoji Missis pro rok 2012

missisjihlavaRádio Jihlava uspořádalo v neděli 26. srpna soutěžní odpoledne Missis Rádia Jihlava 2012. Průvodkyní byla moderátorka Soňa Votrubová, která po boku Jana Čenského provedla návštěvníky partnerské soutěže Miss Jihlava Open. Na úspěšný úvodní ročník Missis Rádia Jihlava by stanice ráda navázala také v příštím roce. Finalistky musely lovit dudlík mezi cvrčky, nebo číst pohádku v čínštině.

Rádio Jihlava letos v létě vyzvala maminky, aby se přihlásily do soutěže Missis Rádia Jihlava. Finále proběhlo v neděli 26. srpna 2012 v odpoledních hodinách v Obchodním centru City Park Jihlava. Soutěžní klání o nejsympatičtější maminku z řad přihlášených uchazečů proběhlo před zraky návštěvníků centra. Finálová trojice, která byla vybrána z řad přihlášených posluchaček, se na úvod představila v krátkém rozhovoru.

Následně prokázala souhru při módní přehlídce. Demonstrovat musely finalistky rovněž vtip v neobvyklých soutěžích, úkolem bylo lovit dudlík ve sklenici plné cvrčků a čtení pohádky v čínštině. „První místo na základě hlasování poroty získala moderní maminka Monika s dcerkou Simonkou (4). Druhé místo spolu s velkým obdivem náleží mamince Kateřině, která odpolední soutěžení zvládla hned se dvěma dětmi, Kačenkou (1) a Ládíčkem (4). Třetí místo obsadila paní Lucie s malou Terezkou (1 rok a 8 měsíců),“ uvedlo k výsledkům Rádio Jihlava.

PSALI JSME: Rádio Jihlava oslavila třetí narozeniny netradičně přímo ve vysílání

Soutěží provedla moderátorka Soňa Votrubová, která má za sebou moderaci po boku Jana Čenského na partnerské akci Miss Jihlava Open. V odborné porotě zasedla marketingová koordinátorka OC City Park Luce Zíková, moderátorka Rádia Jihlava Martina Davidová a vlasový stylista Tomáš Růžička.

„S letošním víceméně zkušebním ročníkem jsem velmi spokojená a určitě bychom na něj rádi navázali i v příštím roce. Před maminkami smekám, zvládly s úsměvem rychlé převleky a přesuny, mezitím utěšovaly a krmily své děti, navzájem si pomáhaly,“ uvedla Anna Petřivá, obchodní ředitelka Rádia Jihlava a organizátorka soutěže Missis Rádia Jihlava 2012.

missis_vitezoveFinalistky soutěže se svými dětmi, zdroj: Rádio Jihlava

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .