Rádio Jihlava zdobí okno pro Ježíška a stále rozdává poukázky na zabijačku

vlocka_jihlava

Do konce týdne se na Rádiu Jihlava soutěží o poukázky na pravou zabíjačku, akce „Co sníš, to sníš“ končí v pátek 25. listopadu. Tento týden se zároveň rozjíždí další soutěž rádia, zdobit se v ní mají okna a to pro nikoho menšího než je Ježíšek, lákavé ceny získají ti, kteří získají v internetovém hlasování nejvíce bodů. V listopadu byla navíc zvolena Miss Rádia Jihlava. Podrobnosti přinášíme v dnešním článku.

Rádio Jihlava zdobí okno pro Ježíška

V Rádiu Jihlava si nyní může kdokoli vyzvednout speciální samolepku, již nalepí na své vánočně vyzdobené okno, soutěž odstartovala ve středu 23. listopadu. Samolepka je k mání též u partnera projektu provozovně Inova. Fotografie vyzdobených oken se zasílají na e-mail oknoprojeziska@radiojihlava.cz. Snímky zveřejní rádio na svém webu www.radiojihlava.cz. Autoři snímků, které získají v hlasování nejvíce hlasů, se mohou těšit mimo jiné na dotykový mobilní telefon, nové okno a mnoho dalších „hřejivých“ cen od Rádia Jihlava, motto soutěže zní: „Vyzdobte okno pro Ježíška a Ježíšek a u vás bude jako doma!

DOPORUČUJEME: S příchodem podzimu rádia mohutně finišují a spouští kmitočty

radiotv_face_n05

Za chycení čuníka zabíjčka zdarma

Pozorní posluchači Rádia Jihlava vyhrávají do konce tohoto týdne poukázky pro dva do restaurace U Vypečeného čuníka na tradiční českou zabíjačku. Jakmile na frekvencích 101,1 FM uslyšíte mezi dvěma písničkami čuníka, volejte co nejrychleji studio 725 00 101 1. První, kdo se dovolá, bude moci jít na akci. Poukázka opravňuje držitele k neomezené konzumaci zabíjačky.

PSALI JSME: Soutěžní říjen Rádia Jihlava rozdává pivo, dorty a vstupenky

Miss Rádio Jihlava pro rok 2011 je známá

Rádio Jihlava nechalo posluchače volit v listopadu novou královnu krásy pro rok 2011. Na galavečeru soutěže Miss Jihlava Open 2011 vyvrcholilo hlasování posluchačů, vítězkou se stala osmnáctiletá Dominika Bártová. Průvodcem večera byl už tradičně Jan Čenský, spolumoderátorkou mu byla členka týmu Rádia Jihlava – Soňa Votrubová.Jako host večera se představil kouzelník Radek Bakalář, zároveň byl hostem vysílání Rádia Jihlava, fotografie hledejte na stránkách www.radiojihlava.cz.

missjihlavaVítězka Miss Rádia Jihlava Dominika Bártová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: