Rádio Jih v sobotu odvysílá živý přenos z narozeninového koncertu

Beznadějně vyprodaný narozeninový koncert k 23. výročí zahájení vysílání Rádia Jih s kapelou Desmod odvysíláme Rádio Jih živě jako poděkování za dosavadní přízeň. Koncert proběhne v sobotu večer v hodonínském Domě kultury.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

V sobotu 20. října si od 20:00 hod. nalaďte exkluzivní živý přenos z 23.narozenin Rádia Jih, které společně oslavíme v hodonínském Domě kultury. Živě vystoupí sedminásobný slovenský Slávik – kapela Desmod a jako překapela oblíbená hodonínská skupina Šroti. Kapela Desmod dorazí též na živý rozhovor do studia Rádia Jih a to v sobotu odpoledne v rámci víkendového vysílání Martina Ševčíka,“ říká Jan Štifter, manažer hudby a programu Rádia Jih.

Rok 2018 je plný novinek v programu i hudbě. V uplynulých měsících se úspěšně etablovali v programu Jihu z programových novinek dopolední Báječná léta, vědomostní soutěž ze znalosti moravského slovníku či každodenní vyhlášení Frajera nebo losera dne, tedy těch, kdo si na jihu Moravy zaslouží obdiv či zahanbení.

Každý den přinášíme několik desítek aktuálních informací a zajímavostí z regionu jižní Moravy, hrajeme hity pro dobrou náladu a náš tým úspěšně posilují nové hlasy – všední dopoledne – Radim Bánovský, všední podvečery a večery – Josef Bouda či sobotní odpoledne – Martin Ševčík. Úspěšná jsou též speciální vysílání k Světovému dni úsměvu, prvnímu letnímu dni, mezinárodnímu Dni dětí a tím zdaleka nekončíme,“ dodává Jan Šfiter.

Ve vysílání Jihu probíhají rovněž soutěže o peníze, každé všední ráno. Stanice informuje, že v soutěžním banku bylo k 18. říjnu více než 17 500 korun.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .