Rádio Impuls startuje kampaň k podzimnímu kolu hry Haló, tady Impulsovi

Rádio Impuls si pro podzimní kolo své hry připravilo výhry v hodnotě 2 milionů korun. Během listopadu a prosince budou zavedené desetitisícové denní peněžní výhry doplněny bonusovými koly, ve kterých na posluchače čekají poukazy na nákup vánočních dárků, každý v hodnotě 50.000 korun.

impuls-mikrofon-651

Těsně před Štědrým dnem, tedy 23. prosince, nadělí Impulsovi jednomu posluchači peněžitý dárek ve výši 1 milionu korun.

Letošní velkolepé podzimní kolo hry Haló, tady Impulsovi podpoříme rozsáhlou reklamní kampaní. V kreativním řešení kampaně využíváme získané licence k textu hitu „Zvonky štěstí“ z pera Zdeňka Rytíře, který posluchači znají v podání Karla Gotta a Dariny Rolincové“, řekl k podzimní kampani Jiří Hrabák, generální ředitel Rádia Impuls.

Ve vysílání celou kampaň startujeme v pondělí 31. října. Vysílání Haló, tady Impulsovi, se bude věnovat tématu Vánoc, Zuřivý reportér Aleš Růžička se chystá v živém vysílání rozeznít co největší množství zvonů, na Zvonky štěstí se zaměří i náš Koulař. A písničky o zvonech nemohou chybět. Česká populární hudba jich vygenerovala neobvyklé množství“, řekl František Matějíček, programový ředitel Rádia Impuls.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .