Rádio Impuls poukazuje na úspěch svého dopravního zpravodajství

impuls-raaaadio-167Rádio Impuls je podle průzkumu Radioprojekt nejen dlouhodobě nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na trhu, ale může si připsat i prvenství v podobě nejposlouchanějšího rádia ze strany řidičů aut. To potvrzují data z výzkumu realizovaného pro tuto stanici na vzorku 1200 respondentů ve skupině 25–59 let agenturou IPSOS v září a říjnu 2012.

Rádio Impuls označilo jako nejspolehlivější zdroj dopravního zpravodajství 34% respondentů. Český rozhlas Radiožurnál deklarující vysílání Zelené vlny nonstop se umístil na druhém místě se 17%  posluchačů. „Těší nás a zároveň zavazuje, že na otázku, které rádio má nejspolehlivější dopravní informace reagoval jeden ze tří posluchačů rádii odpovědí, že jde o Rádio Impuls,“ řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Jako běžnou službu motoristům nabízí Rádio Impuls pravidelný dopravní servis pod názvem Doprava 007, ale již několik let ve spolupráci s Global Asistance vysílá i systém RDS TMC umožňující dostat do navigací aktuální situaci na silnicích a dálnicích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: