Rádio Impuls odtajnilo nominace posluchačů na nejoblíbenější písničku

nejposlouchanejsi_pisnikaAUDIO UVNITŘ – V rámci každoročního udílení ocenění ankety Český Slavík Mattoni už pravidelně posluchači Rádia Impuls volí svoji nejoblíbenější českou písničku za rok 2011. Do půlnoci 24. listopadu 2011 rozhodují hlasující o tom, kdo získá cenu ve tvaru pozlaceného mikrofonu. Spolupráce probíhá od roku 2008. Přímý přenos z vyhlášení budete moci sledovat 26. listopadu na TV Nova.

Nominovaní jsou Xindl X, Verona a Petr Kolář

Posluchači Rádia Impuls počtvrté volí svou nejoblíbenější písničku v rámci ankety Český Slavík Mattoni. Prostřednictvím SMS nebo internetu na www.impuls.cz hlasují do 24. listopadu 2011. O přízeň posluchačů se letos uchází Verona s písní Ztracená bloudím, Xindl X a Olga Lounová a jejich Láska v housce a zpěvák Petr Kolář s nahrávkou Navzdory hříchům.

POSLECHNĚTE SI: NOMINACE NA NEJOBLÍBENĚJŠÍ PÍSNIČKU

Držitele ceny ve tvaru pozlaceného mikrofonu ve stylu retro oznámí generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák při slavnostním udílení cen Český Slavík Mattoni 26. listopadu 2011 na TV Nova. Cenu vytvořila firma Granát, d.u.v. Turnov. Autorem je designér Milan Hejral, který se při tvorbě ceny nechal inspirovat počátky rozhlasového vysílání. Pozlacený retro mikrofon měří 26 cm a váží 705 g.

nejposlouchanejsi_pisnicka_banner

Moderátorem letošního Slavíka Libor Bouček

Průvodcem večera bude opět Libor Bouček. Rádio Impuls spolupracuje s anketou Český Slavík Mattoni od roku 2008. V minulosti dostaly od stanice ocenění například Petr Muk za písničku A stejně tě ztrácím, Lucie Vondráčková za nahrávku Láska umí víc a v oblibě posluchačů zvítězil již dříve i Petr Kolář s hitem Jednou nebe zavolám.

PŘEČTĚTE SI: Impuls má vlastní aplikaci pro iPhone a Android

Rádio Impuls aktivně a dlouhodobě podporuje rozvoj české hudební scény. Písně byly do hlasování vybrány především na základě reakcí od našich posluchačů během uplynulého roku, dále podle jejich výsledků v našich hudebních testech a v neposlední řadě dle četnosti a délce jejich zařazení v playlistu stanice,“ vysvětluje generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. JJirka

    Z vět pana ředitele Impulsu je mi do breku. Impuls že dlouhodobě podporuje rozvoj český hudební scény? A kolikrát v tom případě tahle příšerná stanice hrála například Toxique, Clou, Bratry Orffy, Eddie Stoilow, Love Gangsters, Prago Union, partu okolo DJe Wiche, Mike Traffika a Oriona, nebo třeba Tomáše Kluse? Aha???

    „Písně byly do hlasování vybrány především na základě reakcí od našich posluchačů během uplynulého roku, dále podle jejich výsledků v našich hudebních testech a v neposlední řadě dle četnosti a délce jejich zařazení v playlistu stanice” – to znamená na základě brainwashingu, kdy do lidí pořád hustí jedny a ty samý příšerný kýčovitý starý shity? Hmmm, tak to potom jo… :-(

    1. Jose

      Ten sedmilhář, údajně je známá postavička z komunistické Československé televize. Tu stanici pak provozují ,,východní Němci“ z Lipska http://www.regiocast.de/unternehmen/beteiligungen/ a nemá smysl se tím vůbec zabývat, ,,nějakými východňáry“. Prostě jede to nationale schlager a jiné to nebude, protože to jinak nedovedou.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: