Rádio Impuls na středních vlnách se odkládá

impuls-raaaadio-167Společnost Londa, která provozuje nejposlouchanější Rádio Impuls, přehodnotila start své středovlnní stanice orientované na starší posluchače. Původně udělenou licenci pro program Rádio Impuls AM vrátila, což v praxi znamená, že druhá verze Impulsu prozatím nespustí vysílání. Londa tak bude i nadále provozovat zatím pouze dva programy – celoplošné Rádio Impuls a lokální RockZone 105,9.

Vrácení licence k programu Rádio Impuls AM znamená, že provozovatel se rozhodl přerušit přípravy k vysílání programu na středních vlnách. V budoucnu může o licenci kdykoliv požádat znovu. Tento krok tedy neznamená, že by Londa definitivně upustila od plánu vybudovat celoplošnou stanici pro starší posluchače na středních vlnách.

K tomuto kroku jsme přistoupili z organizačně technických důvodů. Neznamená to ovšem, že bychom i nadále nevěřili ve smysluplnost vysílání v pásmu AM,“ uvedl pro web Mediář.cz mluvčí skupiny Tomáš Přenosil. Rádio Impuls AM mělo původně zahájit vysílání v průběhu letošního léta. Program se měl zaměřit na posluchače od 45 do 69 let. Hudební formát počítal převážně s českou produkcí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: