Rádio COLOR nově vysílá v Opavě na kmitočtu 90,1 MHz

radio-mikrofon-651

Původně pražské COLOR Music Radio spustilo po Brně a Karlových Varech svůj čtvrtý stálý vysílač. Nově působí v Opavě na kmitočtu 90,1 MHz. K zahájení vysílání došlo ve středu v 15:00 hodin.

Před měsícem spustilo COLOR Music Radio stálé vysílání v Karlových Varech, nyní je jeho program slyšet terestricky i v Opavě. “Stalo se tak bezprostředně po obdržení individuálního oprávnění k provozu od ČTÚ. Věříme, že Radio COLOR získá brzy nové posluchače v těchto nových regionech a že si rádio noví posluchači oblíbí,“ uvedl majitel rádia Miroslav Pýcha.

Dne 27.11.2015 bude spuštění nového vysílače důstojně oslaveno na vánočním večírku radia, a to přípitkem chlazeného sektu,“ dodal Pýcha.

COLOR Music Radio začínalo v Praze na frekvenci 90,7 MHz, tehdy ještě pod názvem Ethno radio. Následně rozšířilo pokrytí do Brna (99,4 MHz). V Karlových Varech působilo sporadicky pouze v době filmového festivalu. Až letos získalo místní frekvenci 98,6 MHz do dlouhodobého užívání. A nově přidává vysílač i v Opavě na 90,1 MHz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .