Radio City znovu rozsvítí Prahu- 8. ročník unikátního charitativního projektu startuje

Radio City 93,7FM se už poosmé spojilo s osobnostmi kulturní scény, tentokrát s Ivou Kubelkovou, Martinem Zounarem a Bobem Kleplem, aby zorganizovali charitativní projekt, ve kterém rozsvítí Prahu prostřednictvím vánočního stromu na Staroměstském náměstí.

radio-city-rozsvitte-s-nami-prahu-2014-651-noperex

I letos můžete charitativně sponzorovat svou vlastní žárovku

Také letos může každý sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz. Cena jedné této dárcovské SMS je 30 Kč, výtěžek obdrží nezisková organizace SPOLU DĚTEM na speciální projekt Dejme šanci dětem.

Letošní výtěžek půjde na podporu vzdělání a rozvoje talentu dětí z pražských a středočeských dětských domovů. Nechceme dětem dávat pod stromeček hmotné dárky barbíny, autodráhy nebo mobil, protože ty od štědrých sponzorů často dostanou. Chceme jim dát šanci, věnovat se v budoucnosti tomu, co je bude bavit a pro co mají vlohy. Děti mají své malé i velké sny, které jim chceme pomoci splnit.

Věříme, že se nám například podaří poslat dvacet dětí na lyžařský kurz, aby si užily to, co zažívají i jiné děti ve škole podobně jako ve filmu Sněženky a machři. Ale chceme také, aby se talentované děti mohly naučit hrát na hudební nástroje, mluvily cizími jazyky nebo se třeba postavily do fotbalové brány a vychytaly nulu podobně jako slavný Petr Čech,“ říká programová ředitelka pražského radia City Barbora Lukášová.

Projekt potrvá do 29. listopadu

Svoji podporu letos přislíbily také tři zmíněné osobnosti. Patrony projektu se letos stali herci Bob Klepl a Martin Zounar nebo moderátorka Iva Kubelková.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ odstartoval v pondělí 3. listopadu a vyvrcholí 29. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s vybranou částkou ředitelce neziskové organizace SPOLU DĚTEM. Chybět nebude ani známá osobnost, která poté osobně rozsvítí tradiční vánoční strom.

Radio City děkuje všem posluchačům i patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ a především všem Pražanům, kteří se do tohoto tradičního charitativního projektu zapojí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .