Radio City vysílá soutěž o noční VIP shopping v hodnotě několik tisíc korun

city-oblekame-prahuTaké letos se rozhodl tým pražského Radia City obléknout všechny slečny, paní, dámy a ladies podle nejnovějších podzimních trendů. Společně se svou kamarádkou můžou posluchačky vyhrát značkové oblečení s.Oliver od radia City a zúčastnit se VIP night shoppingu na začátku listopadu, kde se budou dámám věnovat i profesionální vizážisté.

Každá posluchačka může vyhrát značkové oblečení s.Oliver v hodnotě 2000 Kč a to nejen pro sebe ale i pro svou kamarádku. „Slavnostní V.I.P. night shopping nebude jen o trendy oblečení, ale dámám se budou věnovat i profesionální vizážisté, kteří výherkyně na místě nalíčí a poradí jak vypadat na podzim co nejlépe. Při nákupech poradí i stylisté a všichni moderátoři radia City 93,7 FM budou dolévat bublinky a vytvářet příjemnou společnost. Na místě budou i fotografové z partnerského časopisu Glanc a možná najdou mezi výherkyněmi tu, která se objeví v novém outfitu jako modelka v dalším čísle Glancu,“ píše v tiskové zprávě promotion manager Rádia City Michal Krčmář.

Celá soutěž probíhá v rámci druhého ročníku projektu Oblékáme Prahu. Organizátorem je Radio City, značka s.Oliver, partnery jsou časopis Glanc a Frisco. Soutěž se ve vysílání naplno rozjela v pondělí 8. října. Všichni přihlášení teď mohou poslouchat vysílání Radia City a být na telefonu. „Několikrát denně se přihlášených dam i jejich kamarádek budeme ptát, co právě dohrálo na radiu City 93,7 FM a pokud obě správně odpoví, uvidíme se s nimi na V.I.P. night shoppingu, který proběhne ve středu 1. listopadu v prodejně s.Oliver v Obchodním centru Chodov,“ dodává promotion manager Radia City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: