Rádio City v prosinci naděluje zážitky a pořádá nebeský večírek

vecirek_nebe

Pražské rádio City 937 rozdává před vánočním svátky zážitky, ty jsou podle něj „nejlepšími vánočními dárky„. Soutěž probíhá do 16. prosince. Posluchači jsou srdečně zváni na večírek v baru NEBE, tradiční akce nabídne speciální drinky, karaoke a mnohem více. Příznivci taneční hudby devadesátých let se mohou těšit do třetice na vstupenky Twenty 4 Seven.

Nej vánoční dárky jsou zážitky

Jízda hummerem pro dobrodruhy, čokoládové hýčkání pro kamarádku, volný pád pro šéfy, jachta pro budoucí milionáře, let balonem pro tchýni nebo večeře na zámku pro nejbližší,“ to a mnohem více mohou vyhrát posluchači rádia City 937 až do 16. prosince. Každý den vzejde ze soutěže jeden vítěz. Posluchači si sami mohou rozhodnout, komu darují výhru: „Nadělujeme už od 5. prosince – je jen na posluchačích, aby poslali svůj vánoční seznam, a radio City jim zařídí vánoční překvapení v přímém přenosu,“ říká pro RadioTV.cz Michal Krčmář, marketing a promotion manager. Zážiky od kanceláře Allegria mohou vyhrávat také posluchači Hitrádií.

radiotv_face_n05

Vánoční večírek pro každého přímo v Nebi

V Cocktail & music baru NEBE v Křemencově ulici na Praze 1 se připravuje tradiční Vánoční večírek rádia City. „Posluchači s námi rozsvítili Prahu a my s nimi rozsvítíme pořádnou párty. Na prvních 200 posluchačů čeká na baru speciální welcome drink zdarma, společně si zazpíváme při karaoke a zpívat budou také Oto a Olina – svoji novou vánoční koledu,“ prozrazuje rádio City. Posluchači se mohou dále těšit na bohatou tombolu a každý má získat malý dárek. Tančit a bavit se budete až do rána, celý večer uvádějí Iva Lecká s andělskými křídly a Vojta Efler. Začíná se 17. prosince tradičně v osm večer a vstup je zdarma.

PSALI JSME: Radio City popáté rozsvítí Prahu charitativním projektem

Radio City pro vás připravilo unikátní předvánoční projekt Rozsviťte s námi Prahu! Vypůjčili jsme si vánoční strom na Staroměstském náměstí, který jste si s radiem City mohli rozsvítit a ještě udělat něco pro dobrou věc. (…) Tím, že jste se stali sponzorem žárovky na pražském stromě, jste zároveň pomohli podpořit pražský azylový dům pro týrané ženy, který na utajené adrese provozuje občanské sdružení ROSA – veškerý výtěžek poputuje na jeho konto a pomůže ženám a jejich dětem v bezvýchodné situaci začít nový život v bezpečí a strávit klidné vánoce beze strachu,“ přibližuje rádio City letošní akci, která proběhla již popáté. Posluchači darovali za 26 dní celkem 5 013 dárcovských zpráv, na konto sdružení tak putovalo 135 351 Kč.

vanocni_darky_city

Vyhrajte lístky na Twenty 4 Seven

Milovníci devadesátých let si přijdou na své v pokračování večera „I LOVE THE 90’s PARTY„. Speciálním hostem bude projekt Twenty 4 Seven, dvojka Stay-C a Li-Ann zazpívají v pátek 9. prosince své největší hity Is It Love, Slave To The Music nebo Take Me Away. Během večera bude probíhat videodiskotéka ve stylu 90. let, kterou obstarají matadoři tohoto žánru. Deset posluchačů získá lístky. „Stačí, když správně odpoví na položenou otázku na webu radia City, odměňujeme každou 27. odpověď v pořadí. Radio City přeje hodně štěstí,“ doplňuje rádio City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .