Rádio City připravuje promoakci pro zamilované na Petříně

city-petrin-167Pražská Eiffelovka na Petříně bude na prvního máje večer patřit pražskému radiu City 93.7 FM a jeho posluchačům. Promotým rádia si pro zamilované páry připravil novou soutěž, která ve vysílání startuje už dnes. Rádio City slibuje nezapomenutelný zážitek pro zamilované páry.

Zarezervovali jsme si na datum pro lásku stvořené Petřínskou rozhlednu a deseti párům tady stylově a po francouzsku prostřeme. Vezměte tedy všech 299 schodů, které vedou nahoru, útokem. Na vrcholu to bude stát za to. Dva zamilovaní, romantická večeře a Praha pod nimi,“ říká promotion manager Rádia City 93.7 FM Michal Krčmář.

Dnes, tedy 10. dubna, startuje ve vysílání pražského rádia City nová velká hra, ve které budou mít posluchači šanci vystoupat po schodech na vrchol Prahy. Deset párů, které objeví svou VIP pozvánku do nebe, totiž na prvního máje povečeří přímo na Petřínské rozhledně, jejíž část budou mít jen pro sebe. Pochopitelně půjde o večeři ve francouzském stylu. Chybět nebude pravé šampaňské ani vyhlášené francouzské lahůdky. Číšníci budou kroužit jen kolem výherců a ti si dopřejí soukromý výhled, který by dostal do kolen i romantika Karla Hynka Máchu.

A jak můžou posluchači radia City 93.7 FM takovou pozvánku získat? „Bude to jednoduché. Položili jsme ji spolu s dalšími krásnými dárky na schody, které vedou na rozhlednu. Ano, kromě vrcholové prémie máme spousty dalších dárků, které potěší výherce i jejich partnery. Rozmazlíme posluchače masážemi a balneoterapií, položíme jim k nohám kytice, necháme udělat na míru šperky nebo o ně budeme pečovat v luxusním lazebnictví. To byla jen malá ochutnávka výher. Všichni mají tedy 299 možností, a bude jen na nich, aby vybrali tu správnou,“ avizuje promotion manager Rádia City.

Soutěž potrvá tři týdny, ve vysílání se bude objevovat několikrát denně. Záleží jen na posluchačích, na kterém schodě vedoucím k rozhledně se zastaví.

city-petrin-banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: