Radio City poprvé „oblékne Prahu“, vrátí se k úspěšné kampani

city_obleka_prahu

Pražšké radio City 93,7 FM se letos vrátí k úspěšné kampani, kterou realizovalo v uplynulých letech. Posouvá ji dle svých slov opět o kousek dál. Posluchačkám nebude jen rozdávat boty, získají značkové oblečení. Současně se radio City podílí na narozeninové párty PM Clubu v Trojické ulici v Praze. Celý říjen navíc rozdává rádio poukázky na večeři.

Radio City obléká od října Prahu

Ve spolupráci se společností s.Oliver pořádá radio City 93,7 FM kampaň, která má své základy v podobné akci z uplynulých let. Tentokrát ovšem posluchačky nedostanou jen boty, nýbrž značkové oblečení od partnera soutěže. Soutěž naplno odstartovala v sobotu 1. října, po dobu čtyř týdnů získají nové oblečení desítky šťastných posluchaček a stejný počet jejich kamarádek. Přihlášku najdou zájemkyně na www.radiocity.cz. Pro výherkyně je kromě poukázek na oblečení připravena velkolepá párty přímo v prodejně OC Arkády na Pankráci.

PSALI JSME: Praha versus City – nová improvizační show rádia City

Středa 2. listopadu bude patřit výherkyním, kompletní nabídku v obchodě budou mít po celou dobu akce jen a jen pro sebe, k dispozici budou stylisté, ale také vizážistky, které dámy nalíčí. Bonusem bude vystoupení Davida Deyla a welcome drink. Akcí budou provázet moderátoři radia City. „Soutěž o boty vzbudila u našich posluchaček nebývale velký ohlas, proto jsme letos neváhali a rozhodli jsme se tentokrát Prahu obléknout. Máme radost, že jsme našli ve firmě s.Oliver vstřícného partnera, a můžeme tak Praze nabídnout opravdu atraktivní značkové oblečení, které našim posluchačkám rozsvítí podzimní šatník “ uzavírá Bára Lukášová, programová ředitelka radia City 93,7 FM.

vip_nightshopping_cityRadio City obléká od října celou Prahu.

Hádej, kdo půjde na večeři s radiem City?

Jak už jsme vás informovali, ve víkendovém vysílání radia City se soutěží o poukázky na večeři do restaurace KOBE nebo SUSHI POINT v hodnotě 2 000 Kč.. Soutěž probíhá v sobotu i v neděli po jedenácté hodině dopolední. Vyhrát můžete o víkendu poukázku na luxusní exotickou večeři. Vaším úkolem je dovolat se na výzvu moderátora jako třetí do studia radia City na 12 937 a uhodnout, kdo mluví v odvysílané filmové ukázce (jde vždy o jméno známé osobnosti, nikoliv filmu). „Posluchač, který se dovolá jako třetí a správně určí celé jméno VIP osobnosti nebo i dvojice osobností, kteří mluvili v naší ukázce, získá poukázku,“ uvádí radio City.

city_hadej_kdo_pujde_na_veceriHádej, kdo půjde na večeři? Ptá se radio City každý říjnový víkend.

Narozeninová párty pražského PM Clubu

V pátek dne 14. října jsou všichni očekáváni v pražském PM CLUBU v Trojické ulici u příležitosti oslavy narozenin tohoto klubu. Na návštěvníky čekají ceny z tomboly, go-go topless a speciální projekce, umytá pokožka na airbrush body painting a drinky za skvělé ceny. K tanci a poslechu hrají DJs projektu DANCE MANIA. PM CLUB sídlí na adrese Trojická 10, Praha 2, kousek od Palackého náměstí.

Pro prvních 150 příchozích čeká u vchodu welcome drink, v průběhu včera vás bude tým hostit rautem. Za mixážním pultem se v průběhu večera vystřídá 6 skvělých DJs v koprodukce DANCE MANIA, programem provází moderátoři známí z pražského éteru.Vstupné stojí od 20.00 do 22.00 jen 40 Kč, dvojnásobek zaplatí příchozí po 22. hodině. Večerem provází Vojta Efler a Martin Čípa, moderátoři radia City 93,7 FM. Akci podporují například také Fajn radio a Partyplanet.cz.

DJs line-up:
ÉPOQUE NOIR (Vojta Efler) / DANCE MANIA, radio City 93.7 fm, TV Nova
MANNI (Martin Čípa) / DANCE MANIA, radio City 93.7 fm
MIKAEL VAN DIKEEN (MVD) / DANCE MANIA, radio City 93.7 fm (marketing), ex-Dance Radio (FT40)
LÁVA DEEJAY / DANCE MANIA, radio City 93.7 fm (promotion), ex-Dance Radio
JERRY DEEJAY / DANCE MANIA, the best Deejay Show
ALESH / DANCE MANIA, millenium dance specialist

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: