Rádio City otevírá pátý ročník kampaně Snídaně s Rádiem City

radiocitylogomaleKavárny Starbucks společně s radiem City letos znovu probudí Prahu a potěší milovníky světové kávy v rámci tradičního společného projektu Snídaně s radiem City. Rádio City zahajuje pátý ročník této kampaně, která bude probíhat od 5. do 30. března 2012.

Princip soutěže v rámci kampaně je stejný jako v minulých letech. Do soutěže se mohou zapojit všichni, kteří se přihlásí na webových stránkách www.radiocity.cz a pro sebe a své kolegy objednají snídani, kterou jim moderátoři radia City spolu s profesionálními baristy ze Starbucks dopraví až do práce. Počet kolegů v práci není omezen, může jít tedy i o větší kolektiv. V letošním roce týden před samotnou soutěží mohou Pražané cestou do práce na různých místech kávu a servírované deserty ochutnat, a získat tak přímo v ulicích informace o soutěži.

Partner soutěže, společnost Starbucks v České republice, si letos od projektu slibuje prolomení rekordu v počtu rozdaných snídaní. Cílem projektu by mělo být naservírování přes 1400 snídaní. „Na tento rok jsme si připravili dvě velké novinky, představujeme novou řadu káv Blonde Roast s jemnějším pražením a rovněž Latte Art. To, že posluchače kombinace našich kaváren a radia City baví, potvrzuje již pátý rok naší spolupráce,“ říká district manager společnosti Starbucks pro Českou republiku Erik Zlámal.

Rádio City spolupracuje na projektu s kavárenskou síť Starbucks již od roku 2008, kdy byla otevřena první kavárna této značky v České republice. „Ve Starbucks si můžete užívat kávové dýchanky a také relaxovat, probrat všechno důležité, pracovat, zastavit se tu na chvíli nebo třeba na půl dne i s notebookem. Tady vás nikdo neomezuje a stejný pocit chceme zprostředkovat i našim posluchačům. Snídaně bez omezení ve společnosti hudby radia City,“ uvedla v tiskové zprávě programová ředitelka Rádia City Bára Lukášová.

V loňském roce se do soutěže o snídani s radiem City přihlásilo více než 1200 lidí, promotýmy vyjeli za 20 výherci a na místě naservírovali 1397 snídaní. Vizuál kampaně zobrazuje moderátory ranního vysílání Rádia City – Ivu Leckou a Vojtu Eflera.

radio-city-snidane-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .