Rádio City nabídne svým posluchačům živé vystoupení Chinaski

chinaski-651

V rámci projektu City Live vystoupí kapela Chinaski přímo ve studiu pražského Rádia City, kde odehraje hodinový koncert. Posluchači ve vysílání soutěží o poslední volné místenky. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 21. listopadu.

Michal Malátný, Otakar Peřina, František Táborský, Ondřej Škoch a Petr Kužvart budou hosty dalšího speciálu Petra Slívy s názvem CITY LIVE. „V první lize českého hudebního nebe jsou v tuto chvíli jenom tři kapely – když nepočítám Lucii – které jsou schopny vyprodat cokoli a kdykoli si namanou: Kryštof, Nightwork a Chinaski. My máme s první ligou skvělé vztahy, ty první dvě kapely jsme už v CITY LIVE měli, a tak je logické, že chceme i tu třetí. A když už si o to kluci řekli, tak proč jim nevyhovět,“ říká průvodce pořadem, moderátor Petr Slíva.

Produkční tým připraví z hodinového vystoupení speciální videa, která budou exkluzivně umístěna na oficiálním YouTube profilu radia City. Zájemci mohou navíc získat úplně poslední místenky, o které se hraje v odpoledním vysílání radia City do čtvrtka.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .