Radio City Milenium už brzy, doplní jej hudební speciál v programu

radiocity_mileniumHudební novinka Milenium pražského radia City 93,7 FM poprvé dolehne k uším posluchačů už 29. února 2012. Nový hudební speciál Milenium s René Hniličkou obsadí 21. hodinu ve všední dny, dosavadní blok Devadesátka se posune na 20. hodinu. Radio City pro své posluchače plánuje spuštění stejnojmenného webrádia Milenium, hrát bude non-stop hity z let 2000-2010.

Milenium s René Hniličkou

Výjimečné datum 29. února přinese do vysílání radia City 93,7 FM novinku v podobě hudebního speciálu Milenium s René Hniličkou. Nový programový proud vzniknul proto, že máme za sebou další hudební dekádu. Lukáš Bárczay, hudební ředite radia City 93,7 FM, považuje nultá léta za dekádu velkých tanečních hitů, balad a samozřejmě se zrodilo nepočítaně nových úspěšných interpretů, právě proto nasazuje rádio tuto novinku.

PŘEČTĚTE SI: Radio City dobývá chytré mobily, do Prahy vypustilo Tajemného pasažera

Každý všední den po 21. hodině naladí posluchači hodinu Milenium, na svědomí jej bude mít hudební expert René Hnilička, jehož znají posluchači z dalšího speciálu Devadesátka. Tentokrát ovšem v playlistu budou dominovat interpreti jako Shakira, Dido, Black Eyed Peas, ale i čeští Kryštof, Aneta Langerová nebo Divokej Bill.

Radio City milenium – nové webrádio na www.radiocity.cz

Chybět nemůže ani stream radio City milenium, ten navazuje na zavedená hudební webrádia radio City osmdesátka, radio City devadesátka a radio City zóna lásky. Na novém internetovém rádiu najdou posluchači výše zmíněné interprety non-stop celý den, nadále bude informovat o hraných skladbách a zobrazí jejich text.

Start nového webového speciálu se ponese ve znamení dokonalejšího přehrávače na www.radiocity.cz. Uživatelsky přívětivější rozhraní má usnadnit orientaci. Majitelé chytrých telefonů mohou radio City milenium naladit již brzy v nové aplikaci radia City, kterou stanice představila letos v lednu.

milenium_velke

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Majkl83

    Z článku tedy nepřímo vyplývá, že speciál „osmdesátka“ bude zrušen? A ještě jedna věc- tato změna, tedy zrušení osmdesátky a zavedení speciálu milénium se týká i sítě hitrádií?

    1. Jerry Prohaska

      V tuto chvíli Vám bohužel neumím odpovědět. Jsou dvě možnosti – buď skončí Osmdesátky, nebo se přesunou na 19.00. Spíše se ale kloním k první variantě. O tom, zda budou Milenium s René Hniličkou vysílat i Hitrádia, nevím. Ale je to pravděpodobné.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: