Radio City i letos rozsvítí Prahu a pomůže nadaci Leontinka

radio-city-167Pražské radio City 93,7 FM už pošesté organizuje unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojí celou Prahu prostřednictvím vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Také letos může každý sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě za symbolických 30 korun a podpořit tak nadaci Leontinka.

Sponzoring žárovky na stromku a podporu pro nadaci je možno realizovat zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz. Cena jedné této dárcovské SMS je 30 Kč, nadace Leontinka obdrží 27 Kč.

Posluchači radia City každou smskou přispějí na pražské středisko rané péče v projektu Svítání. Ten pomáhá přímo v domácím prostředí rodinám s malými, zrakově postiženými dětmi a usiluje o to, aby se co nejlépe zapojily do každodenního života. Svoji podporu letos přislíbilo také několik známých osobností. Patrony se letos stali – zpěvačka Iva Frühlingová, režisér Filip Renč, charismatický Jiří Korn a moderátoři radia City Vojta Efler a Iva Lecká.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ odstartoval ve vysílání včera, tj. v pondělí 5. listopadu a vyvrcholí 1. prosince na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti zástupce patronů projektu a moderátorů ranního vysílání radia City předán symbolický šek s vybranou částkou ředitelce nadace Leontinka. Chybět nebude ani pražský primátor Bohuslav Svoboda, který poté osobně rozsvítí tradiční vánoční strom.Server RadioTV o tom informovala programová ředitelka Radia City Barbora Lukášová.

Radio City patří do skupiny Media Bohemia, formátově se začleňuje do rodiny Hitrádií. Skupina provozuje i síť Fajn radio, Radio Blaník, Rock radio a další stanice. Do skupiny patří i největší rozhlasové mediazastupitelství Media Marketing Services, jehož součástí je i server RadioTV.

city-plakat-zarovka-600

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .