Radio City dobývá chytré mobily, do Prahy vypustilo Tajemného pasažera

city_iphone_perexPražské radio City 93,7 FM potěšilo fanoušky moderních komunikačních platforem, nově je totiž dostupné v chytrých mobilech a to hned na několika jejich typech. Kromě možnosti poslechu rádia najdou uživatelé nové aplikace možnost naladit internetový speciál, zobrazit si odehraný playlist, texty písniček a mnoho dalších možností. Až do 27. ledna pokračuje soutěž Tajemný pasažér radia City.

Radio City v několika typech chytrých mobilů

Radio City se vám teď vejde do dlaně, pražské rádio spustilo novou aplikaci do chytrých mobilů, kromě klasického vysílání radia City 93,7 FM jsou k dispozici webová rádia Osmdesátka, Devadesátka a Zóna lásky. „Přinášíme skvělé vychytávky, jako odehraný playlist, texty písniček, obaly singlů a okamžitý nákup oblíbených hitů přes iTunes. K tomu samozřejmě také Facebook a novinky radia City on-line,“ prezentuje radio City svou novou mobilní aplikaci.

PŘEČTĚTE SI: Praha versus City – nová improvizační show rádia City

Nyní tedy můžete poslouchat vysílání radia City 93,7 FM prakticky kdekoli a ještě si vyzkoušet mnoho dalších možností. Aplikace podporuje široké spektrum chytrých telefonů: „Jako jedni z prvních v ČR nabízíme nejširší spektrum podporovaných telefonů – iPhone, Android, Nokia a Samsung Bada. Poslouchat můžete i tam, kde nemáte s sebou rádio, není zachytitelný FM signál nebo je k dispozici pouze signál pro data-3g či wi-fi,“ doplňuje radio City přednosti aplikace.

PSALI JSME: Radio City popáté rozsvítí Prahu charitativním projektem

Na jakém telefonu a odkud si můžete aplikaci stáhnout? Jedná se o iPhone (všechny modely, plus iPad) / APP STORE, Android (např. Samsung Samsung Galaxy S II, HTC Legend, HTC Wildfire) / ANDROID MARKET, Nokia (QT – např. Nokia N8) / OVI MARKET, Nokia (S60 3rd edition – např. Nokia N95 a 6220 classic) / OVI MARKET, Nokia (S60 5th edition – Nokia C5, Nokia 5230) / OVI MARKET a Samsung Bada (např. Samsung S8530 Wave II) / SAMSUNG APPS. Aplikace je ke stažení zdarma.

dobrerano_city_4roky

Do konce ledna je v ulicích Prahy Tajemný pasažér

I v roce 2012 vyhlašuje radio City pátrání po Tajemném pasažérovi. „Celý leden má pro vás radio City velkou hru, ve které můžete vyhrát roční jízdenku na pražskou MHD, a ušetřit tak téměř 5 000 Kč. Pokud chcete, aby vám radio City zaplatilo pražskou tramvajenku na tři měsíce nebo dokonce na celý rok, musíte být vždy po sedmé hodině ranní ve střehu a mít v hlavě nebo při ruce mapu Prahy. Vaším úkolem bude objevit Tajemného pasažéra radia City, který vždy po sedmé hodině nasedne do některé z tramvají, autobusů nebo vozů metra. Ze své cesty do práce se vám ozve a samozřejmě také napoví, kudy právě jede,“ přibližuje pravidla radio City.

Tajemný pasažér cestuje vždy maximálně jednu hodinu, tedy do osmi ráno. Celkem se soutěží o 12 čtvrtletních a 3 celoroční jízdenky. Soutěž končí 27. ledna. V pondělí až čtvrtek virtuálně pro všechny, v pátek naostro přímo v pražské MHD: „Tentokrát musíte našeho Tajemného pasažéra objevit osobně přímo dopravním prostředku MHD a zeptat se ho: ‚Jste Tajemný pasažér radia City?‘. Pokud uslyšíte kladnou odpověď, dostanete od radia City roční předplatné na pražskou MHD za bezmála 5 000 Kč.“ Podrobné informace najdete na www.radiocity.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: