Rádio Čas vysílá v nouzovém režimu, důvodem je požár v centrální rádiové serverovně

radio-cas-pozar-vyskaAKTUALIZACE – 1. října 13:00: V úterý ve večerních hodinách ješté Rádio Čas Ostrava na internetu nevysílalo, jeho stream byl nedostupný. Ve středu v poledne už vysílání probíhalo normálně.

Ostravské Rádio Čas dnes kolem 14. hodiny přerušilo vysílání. Důvodem byl požár v centrální rádiové serverovně. Zhruba po hodině se podařilo obnovit vysílání alespoň v nouzovém režimu. Internetový stream ale není dostupný.

Tak to se nám ještě nestalo! V centrální rádiové serverovně začalo hořet, pak rána a klid. Džte nám pěsti, ať se nám podaří vysílání spustit co nejdříve. Omlouváme se,“ uvedli spolupracovníci rádia Čas na Facebooku krátce po 14. hodině. Přibližně o hodinu později informovali o návratu do éteru, i když prozatím v nouzovém režimu.

Přerušení vysílání nastalo i na internetu. Streamovací služba Play.cz ještě i v 16:30 hodin hlásila, že vysílání rádia není dostupné.

Zástupci stanice o přerušení vysílání oficiálně neinformovali. Předpokládá se však, že k obnovení plnohodnotného programu by mohlo dojít ve večerních hodinách.

Foto: Facebook Rádia Čas

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: