Rádio Čas vyprodalo oba narozeninové megakoncerty, druhý proběhne na Mikuláše ve Zlíně

radio-cas-megakoncert-noperex

Na podzim oslavuje Radio Čas už 16 let působení v moravském éteru a pro své posluchače připravilo už tradičně dvě koncertní akce. První megakoncert pro radost proběhl 29. listopadu v ostravské ČEZ Aréně, druhý se koná 6. prosince ve zlínské hale Euronics.

Součástí eventu bude show v retro stylu, která bude pokračováním úspěšného projektu „Retro léto“. O vstupenky je každoročně velký zájem. První koncert byl vyprodaný a nyní hlásí plno i sobotní akce. „Po velké vlně kladných ohlasů jsme se rozhodli, že návštěvníkům Megakoncertu uděláme radost a celý narozeninový koncert uspořádáme v retro stylu. Lidé se se tak můžou těšit nejen na skvělý hudební zážitek, ale také na spoustu překvapení, zábavu a osobnosti, které si pamatují z televizních obrazovek před rokem 1989,“ řekl Jakub Hanák, který má přípravu Megakoncertu na starost.

Ve Zlíně pak bude sestava vystupujících umělců ve složení Helena Vondráčková, Václav Neckář a Bacily, Petr Kolář, Mandrage, Nebe a ABBA Stars. Vše doplní scéna s dvacetimetrovou pohyblivou a průsvitnou LED obrazovkou a speciální a světelné efekty.

Kromě hudebních hostů čeká diváky také retro zábava.  „Motto letošní oslavy narozenin Radia Čas je retro show, a chceme všem, kteří na Megakoncert dorazí, připomenout věci, se kterými jsme se dříve běžně potkávali.  Přímo v hale se pokusíme vytvořit tu správnou retro atmosféru. Všechny vystupující umělce například uvede hlasatelská ikona 70. a 80. let, Alexandr Hemala a mezi jednotlivými účinkujícími pak budou lidi bavit moderátoři Radia Čas společně se známým imitátorem Petrem Jablonským.“ prozradila další detaily PR managerka Radia Čas Barbora Šindelková.

Megakoncerty Radia Čas patří každoročně k hudebním událostem podzimu na Moravě a ve Slezsku a i letos byly s předstihem všechny vstupenky vyprodány.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: