Radio Čas v pátek daruje auto, o víkendu vysílá ze dnů NATO 2011

casradio_dnynatoO víkendu 24. a 25. září 2011 se koná na Letišti Leoše Janáčka Ostrava každoroční akce Dny NATO 2011. Podrobné informace z dění budou moci zcela výjimečně naladit posluchači Radia Čas na speciálním kmitočtu 88,6 FM, tzv. „Radio pro Dny NATO“ přinese kromě přímého přenosu programu také dopravní informace. Areál se otevírá už v 8:30. Tento pátek navíc daruje Audi A1 v rámci hry „Rok života zadarmo“.

Radio Čas pro Dny NATO na 88,6

Největší letecko-armádně-bezpečnostní show ve středín Evropě se jako každý rok odehraje na letišti v Ostravě-Mošnově. Partnerem akce je statutární město Ostrava, generálním partnerem je SAAB. Na tři akrobatické skupiny (Red Arrows, Turkish Stars, Baltic Bees, speciální zásahovou jednotku německé celní správy ZUZ, legendární bombardér B-52) ovšem zve také Radio Čas. Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil Armády Ceské republiky nabídnou celkem šestnáct hodin dynamických ukázek. Server RadioTV o tom informoval čtenář s nickem „_Ovi“ v diskuzi.

AKTUÁLNĚ: Novou sezónu zahájilo Radio Čas Rock s hudební klasikou i tvrdou muzikou

Ve spolupráci s našimi významnými dlouholetými partnery Radiem Čas a společností Audiopro jsme opět připravili unikátní vysílaní Rádia DNY NATO 88,6 FM,“ přibližuje Pavel Boháč, koordinátor projektu chystaného mimořádného vysílání. S nápadem přišla právě společnost Audiopro. Poprvé se projekt realizoval pod vedením Radia Čas loni. „Překvapeni tak budou letos opět také posluchači, kteří si naladí o víkendu na svých frekvencích Radio Čas mimo areál. Vysílání budou mít opět s patřičnou kulisou – víkendové vysílání totiž Radio Čas opět odbaví z polního studia, které vybuduje v areálu Dnů NATO v Ostravě,“ uzavírá Boháč.

SOUVISEJÍCÍ: Radio Čas spouští hru „Rok života zadarmo“

Přímý přenos programu budou moci naladit posluchači prostřednictvím speciálního Radia Čas DNY NATO přímo na místě konání a to prostřednictvím kmitočtu 88,6 FM. Vhodným radiopřijímačem bude například mobilní telefon, díky vysílání se do uší dostane podrobný komentář k dění na obloze a na zemi. Součástí speciálního vysílání budou též dopravní informace. Radio Čas vysílá přímo z Letiště Leoše Janáčka Ostrava po oba víkendové dny 24. a 25. září. Letos se poprvé areál otevírá již v 8:30.

Podzim Radia Čas s Audi A1 na rok zdarma

Velká soutěž Radia ČasRok života zadarmo“ pokračuje, v pátek 23. září věnuje posluchači nové Audi A1 na celý rok zdarma. Každý týden věnuje Radio Čas posluchačům vždy jeden kus přepychu. Stanice zaplatí na celý rok účty za elektřinu, plyn, kabelovou televizi či několik dovolených, resp. nákupy zcela zdarma. Tohle všechno potom v závěru vyhraje navíc jediný hlavní výherce. Do soutěže se stále můžete přihlásit prostřednictvím SMS ve tvaru CAS (mezera) ZADARMO (mezera) JMENO, PRIJMENI, ADRESA na číslo 900 09 30. Cena jedné SMS je 30 Kč.

casradio_dnynato_banner

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. violista

    No jo ostraváci … taky si musí přivlastňovat co jim moc nepatří a chlubí se cizím peřím – totiž sladatelem Leošem Janáčkem. Leoš akorát v Ostravě zemřel, nic víc. Hudební varhanní školu založil v Brně, konzervatoř taktéž – byl jejím 1. ředitelem. Hlavně že si pitomí ostraváci vše po něm pojmenovávají …

    1. violista

      narozen v Hukvaldech pokud si to ještě dobře pamatuji ze školy :-) To je vedle Frýdku-Místku, Kopřivnice, Příboru. To není Ostrava.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: