Radio Čas připravilo Retro léto s tvůrcem televizního pořadu Retro Michalem Petrovem

Retro malinovky k projektu Retro léto

Retro malinovky k projektu Retro léto

Stále větší oblíbenost retro stylu inspirovala Radio Čas k projektu Retro léto. Spolupracuje s někdejším šéfredaktorem zpravodajství České televize a Z1 Michalem Petrovem, který se tomuto fenoménu věnuje řadu let.

Radio Čas ve vysílání připomíná nejsilnější okamžiky, legendární výrobky a život před rokem 1989. Retro léto se objeví i v ulicích Moravy a Slezska při roadshow. Vzpomínky na první dovolenou, první lásky, první džíny nebo na první hity, které se zaryly do pamětí. Vše, co bylo před revolucí in, připomene speciální host Radia Čas, autor televizního pořadu „Retro“ Michal Petrov. Právě jeho vzpomínkovou knihu Retro ČS plnou unikátního materiálu mohou posluchači vyhrávat po celé prázdniny. Ve vysílání se objeví i známé osobnosti, které v té době slavily úspěchy.

Velice mě těší, že se k projektu Retro léta přidal právě Michal Petrov, který se tomuto fenoménu věnuje řadu let a své postřehy předá i našim posluchačům. Do vysílání si přizve Radio Čas i místní sběratele, pamětníky a samozřejmě naše posluchače, protože většina z nich v té době prožila velkou část svého života,“ uvedl programový ředitel Radia Čas Michal Pistolas.

Na retro vlně bude rádio bavit i návštěvníky letních akcí, kam přiveze retro svět a zábavu, se kterou se lidé mohou vrátit do minulosti. Ve spolupráci s opavským výrobcem připravilo i speciální edici retro nápojů.  Sodovkárny opráší  retro láhve, které naplní malinovou a citronovou limonádou. Pro projekt Retro léto tak vznikne limitovaná edice 20 tisíc limonád, které se rozdají po celé Moravě a Slezsku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: