Rádio Čas komunikuje novou ranní rubriku Dobré ráno, miláčku

Dobre rano Milacku 1A.cdr

Radio Čas nasadilo od října do vysílání nový pořad Dobré ráno, miláčku! Lidé mohou nechat na záznamníku vzkaz pro svého partnera nebo blízkou osobu. Rádio denně jeden vzkaz osobně předá a připojí dárek.

V dnešní uspěchané době na nás média chrlí velké množství negativních informací. Proto jsme hledali způsob, jak mezi lidi dostat co nejvíce pozitivních emocí, a rozdávat radost, a to hned po probuzení,“ řekl o novém pořadu programový ředitel Michal Pistolas.

Od října mohou posluchači na speciální lince 59 69 69 159 pozdravit svého miláčka, nebo někoho blízkého, komu chtějí udělat radost. Od pondělí do pátku pak „pošťák“ Radia Čas jednoho člověka vybere a potěší tím, že vzkaz osobně předá. Navíc ke zprávě od partnera přidá překvapení v podobě dárkového balíčku.

Všechny nadšené emoce z návštěvy „časáckého pošťáka“ rádio zachytí a každý všední den je bude s posluchači sdílet ve vysílání a na internetu. Všechny sestřihy jsou ke zhlédnutí na Youtube, webových stránkách a na Facebooku Radia Čas.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: