Rádio BLANÍK získalo pečeť kvality Superbrands pro nejlepší české značky letošního roku

Ve středu 17. září vyhlásil celosvětový program nezávislého hodnocení značek Superbrands nejlepší značky ČR letošního roku. Celkem 35 značek tak získalo právo používat prestižní pečeť kvality Superbrands. Úspěch slaví i značka Rádio BLANÍK.

Programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík přebírá ocenění Superbrands, foto: Rádio BLANÍK

Programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík přebírá ocenění Superbrands, foto: Rádio BLANÍK

Rádio BLANÍK se letos podruhé zařadilo mezi prestižní značky

Je pro nás opravdu velkou ctí být ve společnosti tak prestižních značek, z nichž mnohé již patří mezi legendy. Bereme to nejen jako ocenění toho, co se BLANÍKU podařilo za těch 15 let svého působení na českém rozhlasovém trhu, ale také jako velké povzbuzení do budoucna. A toho není samozřejmě nikdy dost,“ prohlásil s úsměvem programový ředitel Daniel Rumpík, který na slavnostním večeru Tribute Event ocenění přebíral.

Velké díky patří všem kolegům, kteří program a veškeré aktivity Rádia BLANÍK každodenně vytváří. Každý z nich má na tom svůj podíl. Stejně tak děkuji všem posluchačům, partnerům a v neposlední řadě i vedení naší společnosti a kolegům z našich dalších divizí, bez kterých bychom tohoto úspěchu rovněž nedosáhli,“ dodal Dan Rumpík.

Připomeňme, že o udělení Superbrands Award rozhoduje expertní skupina Brand Council na základě průzkumu, prováděného renomovanou agenturou GFK. Brand Council je tvořen odborníky v oboru marketingu a komunikace, kteří mají s prací se značkami dlouholeté zkušenosti a prokazatelné výsledky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: