Rádio Blaník zahájil Vánoční setkání, vydává kalendář a vánoční CD

kalendar_blanikPrvní adventní neděle je před námi a Rádio Blaník již zahájilo tradiční Vánoční setkání s posluchači, i v letošním roce vyjíždí do regionů a svým fanouškům nabízí nejen hudební vystoupení. Po loňském úspěchu s kalendářem přichází s jeho inovací – nástěnný rodinný kalendář také pomůže potřebným. Neméně zajímavou novinkou je CD Pohodové české Vánoce 2, navazuje na úspěšný druhý díl. Současně se stává partnerem pořadu TV Barrandov – Splněné sny.

Konec listopadu je na Rádiu Blaník více než nabitý. Představíme vám všechny novinky, s nimiž rádio přichází. Navíc se dnes blíže podíváme na Vánoční setkání.

Rodinný nástěnný kalendář na dobrou věc

Loni vůbec poprvé vydalo Rádio Blaník vlastní stolní kalendář. Pro rok 2012 představuje stanice nový nástěnný kalendář, který doplňují originální obrázky s fotkami oblíbených zpěváků a zpěvaček. Ani tentokrát nechybí informace o významných hudebních výročí. Dárkem udělá každý, kdo si jej zakoupí, radost i skutečně potřebným, Rádio Blaník věnuje výtěžek Centru Paraple pro pomoc vozíčkářům.

ROZHOVOR: Karel Vágner: „Vliv krize je výraznější než je patrné na první pohled“

Rozhodli jsme se podpořit dobročinné Centrum Paraple, o.p.s.. Právě této dlouholeté a renomované charitativní organizaci předáme výtěžek z prodeje. Každý posluchač tak zakoupením tohoto hezkého kalendáře přispěje svým dílem těm, kteří to opravdu potřebují. Za cenu pouhých padesáti korun obdrží nejen krásný a originální dárek od Rádia Blaník, který ho bude těšit celý příští rok, ale každého navíc bude určitě hřát dobrý pocit z toho, že podpořil prospěšnou a dobrou věc,“ dodal Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

radiotv_face_n05

Kalendář zakoupíte pomocí SMS, kterou zasíláte na číslo 902 60 50. Tvar musí být B (mezera) JMENO (mezera) PRIJMENI (mezera) ADRESA. Za 50 Kč přijde kalendář přímo domů, poštovné už neplatíte. „Oproti letošnímu kalendáři je ten na příští rok nástěnný. Na každý měsíc je připravena speciální stránka s originálním obrázkem, který ukazuje známé české zpěváky a zpěvačky v nejrůznějších veselých a komických situacích,“ prozradil novinky pro nový kalendář Daniel Rumpík.

Z ARCHIVU: Do poloviny listopadu se na Rádiu Blaník soutěží o rodinné nákupy

Posluchači například spatří Jitku Zelenkovou s Daliborem Jandou na saních, Petra Kotvalda se Standou Hložkem na bruslích, Lucií Bílou bude zase Petr Kolář prohánět s pomlázkou. Bratry Nedvědy naopak uvidíme u jejich oblíbeného táboráku. Dále můžete Kalendář Rádia Blaník získat na předvánočních akcích.

kalendar_blanik_2Rádio Blaník vydává pro rok 2012 nový nástěnný kalendář s vtipnými ilustracemi.

Vánoční setkání s Rádiem Blaník už začalo

Za posluchači vyjíždí Rádio Blaník též v roce 2011. Vánoční stromky bude rozsvěcovat až do začátku vánočních svátků. Návštěvu Rádia Blaník zažijete na vánočních trzích v městech, do nichž staniční tým zavítá. Společným jmenovatelem bude vystoupení skupiny Maxim Turbulenc se speciálním vánočním programem. Rozdávat se bude CD vánočních písniček a kalendáře. První zahájení adventu proběhlo v Příbrami, už dnes zavítá Rádio Blaník do Votic, na Komenském náměstí čekejte promo tým od 14.00.

PSALI JSME: Sluníčkové léto s Blaníkem vrcholí, rádio zařídí o hodinu delší volno

Čeká Vás slavnostní otevření zrevitalizovaného Komenského náměstí a světelná show, při níž budou nasvíceny jeho jednotlivé prvky (kašna, svaté sousoší, radnice,….). Od 17:35 vystoupí speciální host Rádia BLANÍK – skupina Maxim Turbulenc, která představí své nové album – Vánoční zpívánky. Na závěr večera Vás čeká velkolepý ohňostroj. Ten osvítí votické náměstí v 18:30,“ prozrazuje Rádio Blaník na svém webu, kde najdete kompletní přehled všech Vánočních setkání, informace o dnešní akci.

radiotv_googleplus_03

Pohodové české Vánoce 2 navazují na úspěch minulého CD

Osmnáct českých vánočních písniček čeká na majitele nového CD Pohodové české Vánoce 2. Po úspěchu prvního alba vydává Rádio Blaník druhý výběr nejkrásnějších českých vánočních songů, které znají posluchači z vysílání. Album stojí 150 Kč, objednávat lze telefonicky na lince 731 100 222 či přes internetový obchod. K dostání bude samozřejmě i na předvánočních akcích.

Rádio Blaník je partnerem pořadu Splněný sny

Splněné sny je název nového pořadu TV Barrandov, diváci mohou každý pátek od 20.00 sledovat příběhy se silnými emocemi. „Kouzlo tohoto pořadu spočívá v tom, že se vždy jedná o skutečné osudy skutečných lidí. Nejde tedy o nějak naaranžované a falešné příběhy, které jsou na hony vzdálené realitě,“ uvedl Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník. Každý pátek před premiérou slýchají posluchači krátké ukázky, ty stručně představí, jaký příběh je čeká večer při sledování TV Barrandov.

SOUVISEJÍCÍ: Rádio Blaník má na webu vlastní podcast

Jak dodal programový ředitel, nad nabídkou ze strany TV Barrandov nemuselo Rádio Blaník dlouze přemýšlet. „Od samotného počátku našeho vysílání v roce 1999 se snažíme být stanicí přinášející hlavně dobré zprávy. Chceme našim posluchačům ukázat, že je stále dost důvodů k radosti ze života, přestože dobře víme, že to možná nemají mnohdy jednoduché. To bylo také důvodem, proč jsme se rozhodli v našem vysílání Splněné sny podpořit.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .