Rádio BLANÍK vydává další kompilaci českých písniček. Zařadilo Tomáše Kluse i Chinaski

Seriálové „Víno“ od Chinaski i filmová písnička „Když si tě dívko představím“ v podání Tomáše Kluse. To je malá upoutávka k nové kompilaci HEZKY ČESKY 2015, kde se objevuje 16 písniček.

radio-blanik-651

Nové i prověřené hity

Výběrové album Rádia BLANÍK vychází především z nejoblíbenějších písní letošního roku. Najdou se však i prověřené hity od Karla Gotta, Marie Rottrové, Michala Tučného nebo Hany Zagorové se Standou Hložkem a Petrem Kotvaldem.

Na našem novinkovém albu je krásně vidět, že nové české písničky se v našem vysílání řadí téměř okamžitě mezi ty nejoblíbenější. Loni to byla Cesta, nyní jsou to kromě těch již jmenovaných například V blbým věku od Xindla X nebo Rozpustilá holka, kterou nazpíval Josef Vágner. Dobrá písnička se zkrátka prosadí rychle,“ prozradil Vladislav Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK.

Kompilace se poprvé objevila v prodeji na Konopišti

Album HEZKY ČESKY 2015 stojí stejně jako všechna předchozí blanická CD, tedy 150,- Kč. „Vzhledem k tomu, jaké písničky toto album obsahuje, se jedná určitě o velice příznivou cenu,“ doplnil Vladislav Slezák.

Posluchači si toto album mohli poprvé zakoupit na narozeninovém koncertu na Konopišti, kde byla Rádiu BLANÍK mimo jiné slavnostně předána platinová deska za loňské výběrové album „15 let HEZKY ČESKY“. Nyní je možné tuto kompilaci zakoupit pouze v eshopu na webu Rádia BLANÍK.

Tracklist – HEZKY ČESKY 2015

InterpretTitul
1. CHINASKIVíno
2. Karel GottBýt stále mlád
3. Tomáš KlusKdyž si tě, dívko, představím
4. Hana Zagorová, Stanislav Hložek, Petr KotvaldJinak to nejde
5. KryštofInzerát
6. Marie RottrováLásko, voníš deštěm
7. XINDL XV blbým věku
8. Petra JanůJeště se mi směj
9. Divokej BillVstávej
10. VERONAZtracená bloudím
11. Michal TučnýPoslední kovboj
12. Lucie BíláDesatero
13. Josef VágnerRozpustilá holka
14. KatapultBlues
15. Lucie VondráčkováTy jsi ten nej
16. Richard MüllerŠtěstí je krásná věc
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: