Rádio BLANÍK v březnu spustilo vysílání na třech nových kmitočtech

radio-blanik-651

Nejposlouchanější regionální stanice Rádio BLANÍK rozvysílala v březnu tři nové kmitočty. Jako první byl spuštěn vysílač v Jablonci nad Nisou a nyní se podařilo zlepšit pokrytí i v Českém Krumlově a Moravských Budějovicích.

Jablonec Nad Nisou – 92,7 MHz byl spuštěn krátce před 13. březnem a v průběhu posledního týdne se podařilo zlepšit pokrytí díky samostatnému vysílači pro Český Krumlov – 104,7 MHz a také v Moravských Budějovicích – 98,3 MHz. Posluchači v těchto lokalitách mohli doposud poslouchat Rádio BLANÍK jen prostřednictvím pokrytí sousedních kmitočtů, případně přes internet.

Vysílač v Jablonci nad Nisou doplní pokrytí oblasti

V minulosti jsme dokonce jak v Českém Krumlově, tak i v Moravských Budějovicích uspořádali vlastní akci pro posluchače – dodejme, že s velkým úspěchem. Nyní máme dobrý důvod se sem brzy s naším pohodovým blanickým programem vrátit,“ prozradil Vladislav Slezák, marketingový ředitel Rádia BLANÍK.

Už nějakou dobu využívá Rádio BLANÍK kmitočty v Liberci a České Lipě. Nyní se podařilo dokrýt tuto oblast i díky samostatnému kmitočtu pro Jablonec nad Nisou – 92,7 MHz. „Už déle než dva roky máme vysílač v sousedním Liberci a během té relativně krátké doby se nám podařilo oslovit řadu nových posluchačů. To samé platí i v případě vysílače v nedaleké České Lípě, kde vysíláme od října loňského roku. Věříme, že podobný ohlas bude mít naše vysílání také v Jablonci,“ řekl programový ředitel Daniel Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: