Rádio BLANÍK uzavřelo letošní Prázdninovou hospodu na kolečkách

Prázdninové akce nejposlouchanější stanice v regionech i letos sklidily velký úspěch. Rádio BLANÍK absolvovalo v průběhu léta celkem 18 zastávek, kde přítomným návštěvníkům nabízelo jídlo, pití a koncerty.

Prázdninová hospoda na kolečkách. Ilustrační foto - Rádio BLANÍK

Prázdninová hospoda na kolečkách. Ilustrační foto – Rádio BLANÍK

Promotým Rádia BLANÍK do regionů zvali přímo posluchači

A jak je vidět z galerie fotografií na webu rádia nebo z přiložených videí na YouTube, návštěvníky letos neodradilo ani poměrně extrémní počasí.

Celkem osmnáct krásných zastávek, tisíce litrů čepovaného Braníku i malinovky, koncerty naší Blanické kapely, a k tomu spousta porcí grilované šunky LE&CO zdarma – přesně taková byla Prázdninová hospoda na kolečkách Rádia BLANÍK. Ze všeho jsme ale nejradši za tu spoustu nadšených lidí, kteří si s námi užili letní pohodu,“ napsal nám ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Promotým Rádia BLANÍK s letní hospodou na kolečkách postupně navštívil Velvary, Sobětuchy, Světlou nad Sázavou, Kryry, Všeruby, Horní Slavkov, Konstantinovy Lázně, Výprachtice, Chabařovice, Nové Veselí, Dymokury, Soběnov, Dražice, Jevíšovice, Škvorec, Borovany, Lochovice a také Žabovřesky nad Ohří.

Tady všude nám s vámi bylo moc hezky. Ještě jednou děkujeme za milé přijetí. A těšíme se s vámi opět brzy na viděnou,“ dodal Dan Rumpík.

Prázdninová hospoda na kolečkách – promovideo akce ze 17. a 18. srpna 2018

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .