Rádio Blaník uzavřelo cyklus letních slavností akcí v Příbrami

blanik-logo-167V Příbrami se v sobotu 7. září uskutečnila poslední letní off-air akce Rádia Blaník. Tentokrát šlo nejen o tradiční letní, ale zároveň o městské slavnosti města Příbram. Akce probíhala hned na dvou místech, a to na náměstí T. G. Masaryka a rovněž na pěší zóně Hořejší Obora. Na akci vystoupili hudebníci Miro Žbirka, Wabi Daněk, Petra Černocká a další.

Kouzla a čáry předvedl slovutný kouzelník Pavel Kožíšek, známý rekordman Petr Fiedor připravil další ze svých úžasných ohňových show a šéfkuchař Jaroslav Sapík poodhalil přímo na místě další tajemství své kuchyně, když připravil specialitu ze Svatého kopečku – kančí na divokém česneku. Připraveny byly i pouťové atrakce pro děti, spousta doprovodných stánků a rovněž závěrečný ohňostroj! Hudební program Rádia BLANÍK pak nabídl vystoupení Miroslava Žbirky, Wabiho Daňka, Petry Černocké, Josefa IX, Vojty Nedvěda a Josefa Vágnera.

Všem posluchačům, kteří letos dorazili na naše letní Slavnosti, moc děkujeme! A jsme rádi, že v Čáslavi, Hradci Králové, Domažlicích, Kondraci, Jirkově i Příbrami jsme zažili skvělou atmosféru, kterou pokaždé podpořila vysoká účast,“ řekl Vláďa Slezák, který měl i letos program blanických letních akcí na starosti.

blanik_banner_original
Podrobnou fotogalerii ze všech letošních akcí přináší Rádio Blaník na svých webových stránkách www.radioblanik.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: