Rádio Blaník uskutečnilo poslední grilování na zahradě u posluchače

blanik_slunce_velkeLetní promoakce Rádia Blaník o víkendu napsala svůj poslední díl pro letošní rok. Vzhledem k pozitivním ohlasům lze očekávat, že by vedení stanice mohlo podobné akce zopakovat I v příštím roce. Blaník v létě uskutečnil privátní grilování se svým promotýmem u šesti posluchačů.

Šťastným výhercem se stal pan Josef Kocourek, který nás pozval do kouzelného městečka Nový Knín. Z výhry měl obrovskou radost a dal to také hezky spontánně a nahlas vědět,“ uvedl ředitel Rádia Blaník Dan Rumpík. Stanice zároveň zveřejnila videa ze všech grilovacích akcí na svém webu.

Přiznám se, že to pro mě bylo obrovské překvapení! Poslal jsem přihlašovací SMS a ani ve snu by mě nenapadlo, že se štěstí usměje právě na mě Pozval jsem své okolí na krásnou zahradu svých rodičů,“ dodal pan Josef Kocourek v tiskové zprávě Rádia Blaník.

Podobné promoakce nejsou v letních měsících ničím výjimečným. Forma, jakou zvolilo Rádio Blaník, je nicméně v určitém ohledu netradiční. Obvykle se promoakce rozhlasových stanic soustředí na větší publikum, na menší koncerty nebo akce na koupalištích. V rámci promoakce Blaníku nicméně šlo o šest privátních setkání s promotýmem rádia a některými moderátory.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: